reklam
reklam
Akademik Personel | 26 Ekim 2016, Çarşamba

Tesettür Yön Veren Marka Muslima Wear, Caddezar’da

5 Kasım 2015
Tesettür Yön Veren Marka Muslima Wear, Caddezar’da
       

Tesettürlü bayanların özellikle son yıllardaki şıklıkları oldukça göz dolduruyor. Her ne kadar vücutlarının hiçbir yeri görünmese de ve genel olarak bol parçalar tercih etseler de, yine de şık olunabileceğinin en güzel kanıtıdırlar.

Markanın Kendine Has Bir Çizgisi Var

En seçkin ve ürünleri en çok tercih edilen tesettür markalarından biri olan Muslima Wear çıkardığı her yeni koleksiyonu ile tesettürlü bayanlardan tam not alıyor. Her şeyden önce koleksiyonunu hazırlarken tesettürlü bayanların da fazlasıyla şık olabileceğini, güzel ve alımlı görünmek için illa dekolte tercih etmek ya da mini etek giymek gerekmediğini herkese göstermeyi amaçlıyorlar. Çünkü tesettürlü bir bayan her ne giyerse giysin bunlar mutlaka uzun ve bol tunikler, vücuda yapışmayan pantolon ya da etekler olacaktır. Fakat marka bu parçaları o kadar estetik tasarımlarla üretiyor ki, neredeyse tesettürlü olmayan bayanların bile ilgisini çekiyor.

Markanın kendine has bir çizgisi olduğu ve her ne tasarlarsa tasarlasın asla çizgisinden ödün vermemeyi ilke edindiğini zaten var olan müşteri kitlesi çok iyi biliyor. Her yeni koleksiyonun burada paylaşılması ile birlikte tesettürlü bayanların akınına uğrayan sitede her fiyata ve her bütçeye ürün bulmak mümkün.

Markanın İnternet Sitesine Göz Attınız mı?

Modanın her ayağındaki hızlı ilerlemelerin ardından tesettür modası da ciddi anlamda başarılı adımlar atmaya başladı. Önceden tesettürlü bayanların seçeneklerinin son derece kısıtlı olduğu ve çok da şık görünemeyecekleri düşüncesi artık ortadan kalktı. Çünkü ülkemizde de en başarılı modacıların belirli dönemlerde birbiri ardına düzenledikleri ve yeni koleksiyonlarını meraklıları ile paylaştığı tesettür defileleri her geçen gün daha fazla ilgi görmeye devam ediyor.

Farklı çizgilerin tesettür modasında da yer bulabileceğini herkese gösteren tasarımcılar, aslında bu anlamda tesettürlü bayanları da cesaretlendirmiş oldular. İşte Muslima Wear markası da tam da bu sebepten ötürü tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında. http://www.caddezar.com/muslima-wear internet sitesine girerek hem bu çok beğenilen ürünlere göz atabilirsiniz hem de bir tıkla beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz