reklam
Akademik Personel | 23 Mart 2017, Perşembe

Şevkat yerimdar 2 izle hdfilmkablosu.com

Şevkat yerimdar 2 izle hdfilmkablosu.com
       

şevkat yerimdar 2 izle

Bir Amerikan ailesi vardır. O amerikan ailesi çok ülkede ses duyurmuştur. Çünkü yapmış olduğu iyi şeyler gerçekten ilgi çekecek derecedir. Çünkü ailesi ile çok iyi vakit geçiren çocuklar kendi yapmış olduğu her şeyi ölümsüzleştirmek için kayıt altına alır ve sosyal medyada paylaşırlar. Neyse bu ailede yaşayan en küçük çocuk bir okul çıkışı günü ailesi ile birlikte gelmez. Çünkü kendini ailesiyle dolaşır iken küçük birisi gibi gördüğü için ve bu durumu arkadaşları da düşünecek diye utanmaktadır. O çocuk okul çıkışı bir hızlı aracın çarpması sonucu çok ağır yaralanır. Daha sonra ambulans falan çağrılır. Daha sonra ambulansa bindirilen bu çocuk ambulansla seyir etmekte iken hayatını kayıp eden bu çocuk artık genç yaşta toprağa verilmiştir.

şevkat yerimdar 2 izle
Ama ailesi bu durumu çocuklarını toprağa vermiş olsalar da halen daha kabul edemezler. Ama ne kadar olduysa oldu o çocuk halen onların gözünde tütmektedir. Sizler olsanız da bu çocuğun yerinde değilde ailenin yerinde olsanız kabul edemezsiniz. Daha sonra tüm işlerini o çocuklarına çarpan kişiyi bulmak için harcarlar. Çalıştıkları iş yerlerinden bir haftalık izin alırlar. Daha sonra kamera kayıtlarına bakan bu kişiler artık o çocuğuna vuran aracı bulurlar ve etkileyici bir arama çalışmaları başlamıştır demektir. Günler geçmiş olsa da o adam halen bulunamaz. Çünkü o adam artık her şeyi hazırlamış ve bir sınır kapısından sahte pasaport ile geçmeyi planlar iken o adamı yakalarlar.

hd film izle
Daha sonra o polisler o adama hem kişi öldürüp kaçmaktan hemde sahte pasaport taşımaktan müebbet bir hapis verilir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Filmin şimdi ise dış koltuklarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Filmin yönetmenliğini Johannes Roberts gibi ünlü bir korku ustası üstlenmiştir. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Sarah Wayne Callies , Jeremy Sisto , Javier Botet , Sofia Rosinsky , Jax Malcolm gibi bir çok ünlüden oluşmaktadır. Filmin doksan altı dakikalık bir korku türünde olması bizleri gerçekten bir şüpheye düşürmedi değil. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz