Akademik Personel | 27 Mart 2017, Pazartesi

Sarıgazi Arçelik Servisi Uyarıyor…

Sarıgazi Arçelik Servisi Uyarıyor…
       

 

Çamaşır makineleri son yıllarda her evin en temel gereksinimleri arasında kendisine yer buluyor. Özellikle de hızla gelişen beyaz eşya teknolojisine yön veren dünyaca ünlü Arçelik markasının birbirinden farklı fonksiyonlara sahip olan çamaşır makineleri ile birlikte evlerde çok daha kaliteli ve çok daha üstün bir kullanım potansiyeline ulaşılabiliyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde son derece kaliteli ve fonksiyonel bir kullanım elde edilebilirken aynı zamanda zaman içerisinde kullanım yoğunluğu veya çevresel etmenler dolayısı ile çeşitli arızalanmalar da meydana gelebiliyor. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalan kişiler için Sarıgazi Arçelik Servisi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Arçelik markalı çamaşır makinelerinin zaman içerisinde devamlı su alması ve yıkama programına geçmemesi sorununa yönelik olarak Dudullu Arçelik Servisi tarafından profesyonel çözümler sunuluyor. Özellikle son derece kaliteli ve üstün teknolojiye sahip olan altyapı üzerinden gerçekleştirilen servis uygulamaları ile Arçelik markalı çamaşır makinelerinin en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performansında bir çalışma verimliliği gösterebilmesi sağlanabiliyor.

Fikirtepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşılarak, arıza tespit çalışmaları başlatılmaktadır. Bu kapsamda Arçelik markalı çamaşır makinelerinin ileri nesil teknolojilerine ve devamlı su alarak, yıkama programına geçmeme arızasına yönelik olarak bilgi ve deneyim sahibi olan teknik ekipler tarafından arıza tespit çalışmaları yanlarında bulunan teknolojik cihazlar aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda teknik ekipler tarafından gerçekleştirilen arıza tespit ve onarım çalışmaları dahilinde;

*Elektrik su giriş ventiller bozulmuş olabileceğinden, ventil bobinlerinde kontrol gerçekleştirilir. Bozulma tespit edilirse yenisi ile değişimi gerçekleştirilir. Eğer enerji olmadığı halde içeriye su almaya devam ediyorsa ventiller bozulmuştur.

*Su seviye anahtarı bozulmuş olabileceğinden, su seviye anahtarı kontrol edilir. Anahtarlara bağlı olan ince hortum yerinden çıkmış olabileceğinden yerine takılarak, arızanın giderilmesi sağlanır. Anahtar kontakları bozuk olabileceğinden kontaklar bozuk olduğundan dolayı ventil bobinlerinin enerjisinin kesilmemesine neden olur ve devamlı su alır. Böyle bir durum söz konusu ise yine parça değişimi gerçekleştirilir.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz