reklam
reklam
Akademik Personel | 21 Ekim 2016, Cuma

Pardesü Modelleri

5 Kasım 2015
Pardesü Modelleri
       

Tesettürlü bayanların giyimleri için tasarlanan birbirinden şık parçaların vitrinlerde göz boyadığı söylenebilir. Pardesülerin, tesettürlü bayanları şık bir havaya ulaştırdığı söylenebilir. Ünlü markalar, her mevsimde kullanılabilecek şık pardesü modelleri tasarlar. Pardesü seçerken görüntüsü kadar kumaş kalitesi de önemlidir. Kumaşı kötü olan ürünler kısa sürede kullanılamaz duruma gelebilir. Fiyatı pahalı olan pardesünün de kaliteli olduğunu söylemek mümkün değildir. Ürünün fiyatının yüksek olması onun kaliteli olduğunu gösteren bir ölçüt değildir. Bayanların pardesülerden vazgeçemeyeceğini bilen üreticiler her renkte ve desende yeni tasarım ürünler sunuyor. Pardesü tutkusu olan bayanların bütçelerini yormayacak ürünleri bulabilecekleri mağaza arayışı içine girdikleri söylenebilir. Uygun fiyatlarda çeşitli markaların ürününü satışa sunan online alışveriş sitelerinin varlığından bahsedilebilir. Birbirinden farklı markaların ürünlerini bünyesinde barındıran bu siteye, alatesettur.com adresinden ulaşılabilir. Bu sitede tesettür giyim ürünlerini rahatlıkla bulmanız mümkündür. Çok seçkin markalara yer verilen sitede pardesü modelleri de dikkat çeker.

Pardesü Markaları

http://www.alatesettur.com/pardesu-modelleri-ve-fiyatlari linkinden pardesü modellerini görebilirsiniz ve pardesü fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sitede; Kayra marka pardesüler, Puane marka pardesüler, Doque marka pardesüler, Loreen marka pardesüler, Nihan marka pardesüler, Tuğba marka pardesüler, İklim marka pardesüler, Hijab United marka pardesüler, Butik Simge marka pardesüler satışa sunulur. Bunların yanı sıra; Semire marka pardesüler, Selam marka pardesüler, Manttocu marka perdesüler, Bufin marka pardesüler, Güleslam marka pardesüler, Yedi İklim marka pardesüler ve Vivezza marka pardesüler satışa sunulur. Beden seçenekleri 38’den başlar. Ayrıca kategoriler kısmından sevdiğiniz markayı seçerek sadece o markaya ait ürünleri de inceleme imkânı bulabilirsiniz. Renk seçeneği de bir hayli fazladır. Dileyenler renk seçeneğine göre arama yapabilir.

Üyelik İşlemleri

Site üyelik için ücret talep etmez. Ürünleri tamamen orijinaldir. Ayrıca sitede yapacağınız alışverişlerde taksit seçenekleri bulunur. Kredi kartı olmayanlara kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş imkânı sunulur. Alışverişinizi güvenli bir ortamda yapmanızı sağlayan, müşteri memnuniyetini esas alan bu mağazada güvenliği sağlamak amacıyla SSL sertifikası kullanılır. Aldığınız üründe problem olması durumunda ürünün faturasının arkasında yer alan değişim formunu eksiksiz doldurarak firmaya iletebilirsiniz. Ürünün iadesini yaptıktan sonra ödediğiniz tutar hesabınıza aktarılır.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz