Akademik Personel | 30 Mart 2017, Perşembe

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle hdfilmkablosu.com

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle hdfilmkablosu.com
       

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle hoca artık öyle bir hoca dır ki küfür desen o biçim saygısızlık desen tam üstünde bu yüzden de komik olan bu hoca mahallede ki kişiler tarafından çok ama çok sevilen bir kişilik özelliğine sahiptir. Hoca artık mahalle teknik direktörü ölmesi sonucu adaylık ve oylama ile başkan olur. Hoca başkan olmasına olur ama çok ezeli olmasa da o adama başkanlık koltuğunda pek de rahat vermek istemeyen müteahhit Ahmet zorluk çekmeden oylamayı kaybeden bir kişilik özelliğine sahip olduğu için arkadaşları tarafından dahi gülünüp geçilen bir oylama olduğu söylenir.

hd film izle

Ama bu Ahmet adındaki beceriksiz artık kendinden daha çok başarılı olan başka bir müteahhit olan İdris adındaki kadın meraklısı olan adamı mahallesine getirir. Mahallede iki tane farklı bir adam dolaşıyor olsa da mahalleli halkı saygısını bir an olsun yitirmediği için kendilerine şükürler ederler. Artık doğan spor başkanı olmuş olan Hoca artık takım ile çok ama çok sıkı çalışmalara başladığı yakında mahalle maçlarının başlaması ile birlikte çok ama çok sayıda mahalleli halkı o maçları izlemeye geleceğini bilet satışlarından anlatmış olur. Bu maçlar başladığı anda o iki müteahhit maçları izlemeye gelir ve orada bir tane kadın gören sonradan gelmiş olan müteahhit o kadının evli olup olmadığını bilmediği halde o kızın evini öğrenir.

Akşam o kadını istemeye giden iki müteahhit evli olan kadına göz diktiği için mahalleli halkının saygınlığını kaybetmesi sonucunda çok büyük bir dayak yerler. Oflu Hocanın Şifresi 2 izle filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerini sizler ile paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Adem Kılıç gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Köksal Engür , Mehtap Bayri , Buket Dereoğlu , Çetin Altay ve Başak Daşman gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız. Hdfilmkamyonu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

       

BENZER HABERLER