Akademik Personel | 26 Mayıs 2017, Cuma

Ofis İhtiyaçlarınız Bir Tıkla Kapınızda!

27 Haziran 2016
Ofis İhtiyaçlarınız Bir Tıkla Kapınızda!
       

Ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz yeni online alışveriş siteniz ofisegetir.com.tr açıldı. Kırtasiye malzemelerinden kitaba, bilgisayar bileşenlerinden ofis telefonlarına, gıda maddelerinden anne – bebek ürünlerine kadar tüm ofis malzemeleri kapınıza geliyor. Üstelik 50 lira ve üstü siparişlerde ücretsiz teslimat avantajı var ve bu sipariş Antalya içiyse 45 dakikada ofisegetir’in kendi arabalarıyla yapılıyor.

Ofisegetir’de bir ofisin ihtiyacı olabilecek tüm ürünler bir arada olduğu için zamandan tasarruf sağlar, farklı ürünleri farklı yerlerde ararken yorulmazsınız. Siparişinizi verir, işinize devam edersiniz. En kısa sürede siparişiniz ofisinize teslim edilir.

Ofisegetir’de bulunan bazı ofis malzemeleri şunlardır: Cep tipi, masaüstü ve fonksiyonlu hesap makineleri; bant ve bant makineleri, makas, maket bıçağı ve yedeği, delgeçler, masaüstü set ve kalemlikler, paket lastiği ve ipler, masaüstü kalemtıraşları; toplu iğne, raptiye ve harita çivileri; yapıştırıcılar, zımba, zımba teli ve sökücüler, sıvı ve şerit düzelticiler, silgiler, kıskaçlar ve ataşlar gibi tüm kırtasiye malzemeleriyle masaüstü organizerleri, kartvizitlikler, kaşe ve mürekkepler. Ayrıca dosyalama için ihtiyacınız olan evrak rafları, karton dosyalar, çıtçıtlı ve lastikli dosyalar, ayraç ve seperatörler, plastik ve karton klasörler, telli dosyalar, sunum dosyaları, poşet dosyalar da ofisegetir’de satılan ürünler arasındadır. İhtiyaç duyduğunuz diğer ofis ürünlerinden klavye ve mause’lar, telsiz telefonlar, wireless adaptörler, güç kaynakları, USB bellekler, 50‘lik paketler halinde CD ve DVD’ler, DVD yazıcılar, çeşitli renklerde orijinal kartuşlar, yazıcılar için muadil şeritler, orijinal ya da muadil tonerler, drum üniteleri, toner chipleri, yazıcılar, hoparlörler, ses sistemleri ve kulaklıklar da bir tuş uzağınızda.

Ofisegetir’de bulabileceğiniz diğer ofis malzemeleri bazıları ise; ajanda, fihrist, defterler, fotokopi ve baskı kâğıtları, not kâğıtları ve bloknotlar gibi çeşitli kırtasiye malzemeleri, etiket ve makineleri ile derneklere ait defterler, personel özlük dosyaları,

resmi ve ticari defterler, resmi makbuzlardır. Bunun dışında bayraklar, kalem ve cetveller gibi okul kırtasiye malzemeleri de ofisegetir’de bulabileceğiniz ürünler arasındadır.

Ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz su, çay, şeker, kahve çeşitleri, mısır gevreği ve müsli çeşitleri; sıcak çikolata, sahlep gibi hazır sıcak içecekler, meyve suları, soda ve kola gibi gazlı içecekler, soğuk çay çeşitleri gibi bazı gıda maddelerini de ofisegetir.com’dan satın alabilirsiniz. Gıda maddeleri dışında satın alabileceğiniz mutfak malzemeleri ise cam çay ve kahve bardakları, cam su bardakları ve sürahiler, plastik ve kartondan kullan at bardaklar, cezve çeşitleri, elektrikli su ısıtıcıları ve cezvelerdir. Ofisiniz için gereken temizlik malzemelerinin de bulunduğu siteden havlu kâğıt, tuvalet kâğıdı, peçete gibi kâğıt ürünler, temizlik sünger ve bezleri, oda kokusu ve aparatları, bulaşık yıkama ürünleri, mutfak ve banyo aksesuarları, kova, eldiven ve temizlik maddeleri satın alabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme, kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme, havale / EFT ile ödeme, telefondan ödeme gibi ödeme seçenekleri ve kurumsal müşterilere % 5 indirim de ofisegetir.com.tr’un avantajlarından bazıları.

       

BENZER HABERLER