reklam
Akademik Personel | 20 Şubat 2017, Pazartesi

ODTÜ Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 29 Eylül)

15 Eylül 2014
Resim bulunamadı
       

Ortadoğu Teknik Üniversitesi 11 Adet Araştırma Görevlisi Alacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 29.09.2014
Bilimsel Hesaplama Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi İlanının Son Başvuru Tarihi 03.10.2014’tür.

Diğer Kamu İlanları ve Akademik İlanlar İçin Tıklayınız

 

Fakülte/Bölüm/Bilim ve Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ—>ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI  9  Elektrik ve Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olmak. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ABD’da yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak. 2547 sayılı Kanunun 50/d maddesine göre atama yapılacaktır. Detay İçin Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ—>ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI  1  Elektrik ve Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olmak. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ABD’da yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak. 2547 sayılı Kanunun 50/d maddesine göre atama yapılacaktır. Detay İçin Tıklayınız.
 UYGULAMALI MATEMATİK ENSTİTÜSÜ—>BİLİMSEL HESAPLAMA ANABİLİM DALI  1  Bilimsel Hesaplama ABD’nda yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak. 2547 SK 50/d maddesi uyarınca ataması yapılacaktır. Detay İçin Tıklayınız.
       

Yorumlar

  1. bahoz dedi ki:

    canım o ‘ABD’ dediğin Ana Bilim Dalı demektir.

  2. fzk dedi ki:

    Bukadar da yabancı özentisi olunmaz. İngilizce eğitim vermekten ve ingilizce konuşmaktan Türkçe mizi unutmuslar. “ABD ‘da ” nedir?

Yorum Yaz