Akademik Personel | 24 Temmuz 2017, Pazartesi

Nose Up Burun Düzleştirici

11 Ağustos 2016
Nose Up Burun Düzleştirici
       

Burnunuzdan memnun değil misiniz?Nose Up burun düzleştirici var. Estetik ameliyat pahalı mı geliyor? Pek çok kadının muzdarip olduğu dertlerden bir tanesi olan burun estetiği yahut burundaki bozulma derdi, maalesef erkeklerin de dilinde ve hakim bir sorun olarak biliniyor. Pek çok yerden, pek çok insanın ortak derdi olan bu burun şekilsizliği derdini, Nose Up ile çözmeniz ise çok kolay bir şekilde mümkün kılınabiliyor. Bir burun şekillendirici aparat olan nose shaper olarak da bilinen bu aparatı, gündelik olarak kullanarak burnunuzda bir kalkıklık ve elbette bir incelme elde edebilmeniz mümkün olabiliyor. Hem de çok kısa bir süre içerisinde. Gerek Avrupa’da, gerek Türkiye’de ortak bir sorun olan burun şekilsizliği, pek çok insanın ilgisini çeken nose up ile çözülebiliyor. Ne bir estetik operasyona, ne de riskli bir bıçak altına yatmaya lüzum kalıyor. Oldukça kısa bir kullanım arifesinden sonra, nose up sayesinde burnunuzda oldukça iyi bir incelme görebilirsiniz.

 

Etli Burunlar İçin Burun Şekillendirici

Etli bir burna mı sahipsiniz? O halde çözüm yine Nose Up olacaktır. Özellikle dolma yahut tabiri caiz ise halk arasında patlıcan olarak nitelenen ve aşağıya düşen pek çok burun, düzenli burun şekillendirici aparat kullanımı ile düzeltilebilir hale geldiği gibi aynı zamanda oldukça basit bir biçimde sağlıklı bir burun elde edilebilir. Oldukça acısız ve kasvetsiz bir kullanımı vardır. Bu sayede, burnunuza taktıktan sonra, aparatı hissetmezsiniz bile.

 

Ne Kadar Kullanmam Gerekir?

Burun şekillendirici aparat Nose Up ürününü, burnunuzun şekline göre, gündelik tavsiye edilen dakika boyunca burnunuzda bulundurmalısınız. Kemiklere değecek ve oturacak şekilde taktığınız aparatı, tavsiye edilecek süre kadar burnunuzda gündelik olarak tutmanız, kısa sürede çok daha iyi bir burnu sizinle karşılaştıracaktır.

 

Detaylı bilgi: http://www.burunduzlestirici.com/

       

BENZER HABERLER