reklam
reklam
Akademik Personel | 27 Ekim 2016, Perşembe

Moda Giyimin Adresi Bilenler Tesettür

5 Kasım 2015
Moda Giyimin Adresi Bilenler Tesettür
       

Tesettürlü kadınlar için seçenekler gün geçtikçe artıyor. Öyle ki tesettür giyiminin de artık bir modası var. Tesettür giyiminde kadınların ilk dikkat ettiği şey başörtüsü ile kıyafetinin uyum sağlayıp sağlayamadığı. Belki de onların en büyük sorunsalı bu.

İlk olarak başörtüsü seçimi oldukça önemli. İpek eşarpların yanı sıra şallar da kadınlar arasından oldukça rağbet görüyor. Tesettür giyiminde elbiseler kadınların adeta kurtarıcısı gibi. Tek bir parça ile şıklık yaratmak ve başörtüsü uyumunun sağlanması elbette daha kolay.

Elbise gibi tulumun da tek parça olma avantajı var. Eğer klasik bir şıklık arıyorsanız takım elbise tercih edebilirsiniz. Takım elbiseleriniz etek-ceket olabileceği gibi pantolon ceket de olabilir.

Tesettür kadınların özel gecelerde şık olmasına engel değil. Kendinize yakışan abiye elbiseyi seçmek şık olmak için önemli bir rol oynuyor. Abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken kendinize yakışan rengi ve modeli bulmanız. Ayrıca vücudunuzu tanımanız da size doğru abiyeyi seçmenizde oldukça faydalı olabilir.

Günlük Giyimde Tesettür Seçenekleri

Günlük hayatta tesettür tercih eden kadınlar tarafından en çok rağbet gören parça tunik. Tunik ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Şıklığınızı uyumlu bir pantolon veya etekle tamamlayabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde denize ve havuza girme sorunu da artık tam kapalı mayo ile çözülerek tesettür giyinmeyi tercih eden kadınların hareket alanını genişletti.

Şık kombinler yaratmak için gömlekler, ceketler, yelekler kullanılabilir. Dışarı çıkarken üzerinize alacağınız giysi de şıklığınız için oldukça önemli. Yazın ferace, kap ve pardesü tercih edilirken kışın kaban ve pançolar tercih ediliyor.

Kışın moda renklerini bilmek ve doğru seçimi yapmak sizi sokaklarda da şık yapacak.Bu kış haki yeşil, mavi, deve tüyü rengi ve gri moda. Bu renklerden bir kaban almanız hem modaya uymanıza katkıda bulunacak hem de bütçenize doğru renk tercihi ile şık olacaksınız.

Modayı takip etmek, şok kombinler yaratmak ve bütün bunları uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız Bilenler Tesettür tam aradığınız adres. Kaliteli markaların buluşma noktası Bilenler Tesettür’e http://www.bilenler.com.tr/tesettur-giyim adresinden ulaşabilirsiniz

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz