Akademik Personel | 25 Mart 2017, Cumartesi

Migroskop İle Migros İndirimlerini Kaçırma

Migroskop İle Migros İndirimlerini Kaçırma
       

Migros marketler zinciri tarafından yapılan indirimlerin duyurulduğu Migroskop ile indirimlerden yararlanın. Düzenli takip ederek fırsatları kaçırmayın.

Türkiye’nin en büyük marketler zinciri konumunda bulunan Migros, düzenli olarak yaptığı indirimlerle müşterilerine hem kaliteli hem de uygun fiyatlı market ürünleri sunmakta. Her zaman en iyisi sloganıyla müşterilerine iyi hizmet etme konusunda sürekli olarak kendisini geliştiren firma, aynı zamanda da düzenli olarak yaptığı indirimlerle de adından söz ettirmekte.

Özellikle kendi adına ürettiği ürünleri uygun fiyatlarla ve kaliteli olarak müşterilerine sunan marketler zinciri, migroskop adını verdiği ürünlerle o hafta hangi ürünün indirimde olduğunu, avantajlı fiyatları sizler için sunmakta. Bu ürünler arasında gıda ürünlerinden tutunda, sağlık ve kozmetik ürünlerine, et ürünlerinden bakliyat ürünlerine, içeceklerden temizlik ürünlerine kadar Migros’un kendi ürünleri ve diğer markaların ürünleri indirimde sunulmakta.

Düzenli olarak sunulan bu indirimlerle müşteriler kazançlı alışveriş yapabilmektedirler. İndirimlerden marketin kendi adına sunmuş olduğu müşteri alışveriş kartından sahip olanlar yararlanabilmekte. Olmayanlar ise alışverişlerini tamamlamadan önce kasalardan hemen anında temin edebilirler. Bu kartların 1 ay onaylanma süreleri vardır. Migros kart ile birlikte size verilen formu 1 ay içerisinde doldurarak herhangi bir marketin görevlisine teslim etmeniz gerekmekte. Bu süre farklılık gösterebilir. Kartı size veren görevli bu süre hakkında detaylı bilgi verebilir. Dilerseniz kartı aldığınız gibi anında doldurarak teslim edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Dilerseniz de size tanınan süre içerisinde marketlerden herhangi bir tanesine formu doldurduktan sonra bırakabilirsiniz. Eğer bu süre zarfı içerisinde formu bırakmazsanız kartınız iptal olacaktır ve bir sonraki alışverişinizde geçerli olmayacaktır. Bu nedenle yeni bir kart almanız gerekebilir.

Migros’ta her bütçeye uygun alışveriş imkanı bulunmakta. Özellikle de yapılan bu indirimler sayesinde her bütçe alışverişlerden yararlanabilmekte. Bu indirimlerin en güzel yanı, birçok ürün grubunda indirim olması. Yani müşteriler neredeyse her ürün grubunda indirimli ürünlere rastlayabiliyor. Bir çok gıda ürününde market zaten kendi markası adı altında sizlere indirimli ürünler sunduğu gibi, diğer markaların da ürünlerinden muhakkak indirime girenler oluyor. Bu nedenle markete alışveriş için girdiğinizde sepetinizi uygun fiyata doldurmanız kaçınılmaz olabilir. Doğru alışveriş yapmayı bilen kişiler için indirimler kaçınılmaz fırsatlardır. Ancak bir ürün indirime girdi diye de alışveriş yapmak mantıksızdır. Yani indirime girdi diye ihtiyacınız olmayan bir ürünü satın almamalısınız. Zaten ihtiyacınız olan bütün ürün gruplarında indirim olacağından ekstra harcama yaparak bütçenizi zor sokmamalısınız.

Migros marketler zinciri tarafından düzenli olarak yapılan indirimler Migroskop bülteninde sunulmakta. Aynı zamanda bu bültende çeşitli kampanyalara da yer verilmekte. Yapılacak alışveriş tutarına göre ekstra indirimler de kazanabileceğiniz bu bültenlerde yazılmakta. Bazı durumlarda yapacağınız ürün grubu alışverişlerinizde, örnek olarak temizlik ürünlerinden belirli bir miktarda alışveriş yaparsanız o ürün grubunda ekstra indirim kazanabilirsiniz. Bütün bunların hepsi bültenle detaylı olarak sunulmakta.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz