reklam
reklam
Akademik Personel | 22 Ekim 2016, Cumartesi

Kredi Kartı Dolandırıcılığını Önleyin

5 Ağustos 2016
Kredi Kartı Dolandırıcılığını Önleyin
       

İnternet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyor olabilirsiniz. Ya da kartınızı kaybedip, istem dışı harcamalar yapılarak borcun sizin üstünüze kalmasından da korkuyor olabilirsiniz. Bunlar gayet normal şeyler olup, aslında bu korkuları olmayan insanların genelde borç batağına düştüğünü görüyoruz. Çünkü insanlar bankaların gözünde yolunacak kaz konumundalar. Yüksek faizler, hesap işletim ücretleri, havale ve EFT masrafları, kart aidatı gibi onlarca masraf üzerinden yıl içerisinde yüzlerce hatta binlerce TL kesinti yapabilme imkânına sahipler.

E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken kredi kartı bilginizi girmeden, sanal kart mantığıyla işlemi tamamlamanız mümkün. Bunun için astropay kart kullanmalı ve ödemelerinizi güvence altına almalısınız. Firmamızdan en uygun fiyatlarla alabileceğiniz sanal kartlar, istediğiniz bakiyeye göre kategorilere ayrılmaktadır. Bu ödeme yöntemiyle çalışan tüm internet servislerinde rahatlıkla alışveriş yapmanız mümkün.

Fakat bu ödeme yöntemine sahip olmayan yerlerden alışveriş yapmak istiyorsanız yine bir çözüm önerimiz bulunmaktadır. Paykasa alarak güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kendi adınızı ve soyadınızı saklarsınız. Telefon numarası, kart doğrulama gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Bu sanal kartın tamamen kendine özel son kullanma tarihi, kart numarası ve CVV kodu bulunmaktadır. Normal bir kredi kartından farksızdır fakat daha güvenlidir.

Ödeme yöntemleri içerisinde ikisi de yok ise, en son çözüm olarak otopay kart kullanabilirsiniz. Bu yeni ödeme girişimi diğer yöntemlere göre çok az fiyat farkı göstermektedir. Ancak müşteri desteği, çalışma süratleri ve güvenilirlik açısından maksimum koruma sağlamaktadır. Pahalı olmasının sebebi neredeyse hiçbir ödeme yöntemi bulunmayan sitelerde otopay yer almaktadır.

Üç farklı ödeme yöntemini sizlerle paylaşarak aslında kredi kartı dolandırıcılığını önlemenin ne kadar kolay olduğunu anlattık. Alacağınız kart tipi ve bakiyesine göre müşteri temsilcilerimiz size anlık olarak yardımcı olur. Hangi kart tipini nerede kullanacaksınız? Ne kadar ihtiyacınız var? Şeklinde önem arz eden ve dikkat gerektiren şeyleri profesyonel kadromuz sayesinde rahatlıkla aşabileceksiniz.

Kartınızı güvenli bir şekilde temin ettikten sonra size vereceğimiz kart bilgilerini kesinlikle üçüncül şahıslarla paylaşmayınız. Size verdiğimiz bilgileri biz dahi kesinlikle sizden geri istemeyiz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizi güvence altına alırız.

http://astropaykart.gen.tr/

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz