Akademik Personel | 26 Mart 2017, Pazar

Korku Seansı 2 izle – Hdfilmkablosu.com

Korku Seansı 2 izle – Hdfilmkablosu.com
       

Korku Seansı 2 izle bundan tam olarak on yedi yıl önce olan korku dolu bir depremden sonra ortaya atılmış bilgiler doğrultusunda korku dolu sahneler anlatılmaktadır. Şimdi ister iseniz filmin biraz daha geniş anlatımı ile karşınıza çıkalım. Filmde bin dokuz yüz doksan dokuz yılında korku dolu bir deprem oluşumundan sonra çok ama çok sayıda kişi bu deprem yüzünden ailesini kaybetti ve deprem yüzünden ailesini kaybeden kişiler ailesiz kaldıkları gibi birde barınacak yerlerinin hiç ama hiç olmamasından kaynaklı büyük bir üzünç başlamış olur. Bu yoksul kalan kişilerden bir tanesi de Elif adındaki karnında hamile olan bir kadındır. Kadın en çok da dünyaya gelecek kız çocuğunun babasını hiç göremeyecek olmasıdır.

Bu kadın artık çok üzgün günler geçirdiği için doktora giden bu kadın doktordan bu gidişin iyi olmadığını duyduğunda doktor o kadına son kelime olarak çocuğun bu gidişle hiç ama hiç dünyaya geleceğini göremeyiz demektedir. Korku Filmleri bu yüzden de o kadın artık bu geçmiş olan bir şeyi unutmak imkansız olacak olsa da o kadın geride kalacak olan tek serveti kız çocuğunun dünyaya gelmesi ile oluşacağı için o tek servetine gözü gibi bakacağına kendi kendine ant içer ve o kadın çocuğuna bakmak için elinden geleni yapmaya başlar. Ama bu kadına musallat olan bir kaç tane yaratık artık o çocuğun dünyaya geliş ile birlikte çok ama çok kötü olayların yaşanmasına sebep olacaklar.

Filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerinin gerçek yüzlerini sizler ile paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda James Wan gibi korku işinde son derece başarılı bir Türk isim yer almaktadır. Korku Seansı 2 full izle filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Vera Farmiga , Patrick Wilson , Frances O’Connor , Simon McBurney ve Maria Doyle Kennedy gibi bir çok ünü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin iç ve dış bilgilerini bu kadar vermek yeterince fazla olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir korku filmini iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Hdfilmkamyonu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Korku Seansı 2 izle, Korku Seansı 2 full izle, Korku Seansı 2 filmi izle, Korku Seansı 2 720p izle, Korku Seansı 2 1080p izle ve birçok detay sitemizdedir.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz