reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

Klozet Tıkanıklığı Açma

23 Şubat 2016
Klozet Tıkanıklığı Açma
       

Tuvalet tıkanıklığı problemi oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu problemden kurtulmanız artık ekibimiz sayesinde oldukça kolay.

Tuvalet tıkanıklıklarını kendi yöntemlerimiz ile açmak ve sorundan kısa sürede kurtulmak isteriz. Ancak bu tür durumlar sorunun çıkmaz hale gelmesine ve katlanarak büyümesine neden olur. Klozet tıkanıklığı açma günümüzde sorun olmaktan çıkmış ve kameralı cihazlar ile kolay bir şekilde çözüme ulaşılmaktadır.

Klozet Tıkanıklığı Açma İşlemine Neden İhtiyaç Duyulur?

 • Okullar,
 • Hastaneler,
 • Öğrenci yurtları,
 • Oteller,
 • Büyük restoranlar ve
 • Kalabalık evlerde yoğun bir şekilde kullanılan tuvaletlerde zaman zaman tıkanmalar yaşanabilir.

Yanlış kullanım nedeniyle yaşanan klozet tıkanıklığı açma işlemi doğru şekilde yapılmadığı takdirde kirli su baskınlarına veya gider borularında kırılmalara neden olur. Tuvalet giderine kaçan naylon, çocuk bezi veya benzeri maddeler tıkanmaların başlıca sebepleri arasında yer almaktadır. Tıkanıklığın sebebi tam olarak tespit edilemediği zaman klozet tıkanıklığı açma işlemleri,

 • Etrafın kirlenmesine,
 • Giderlerde zarara,
 • Gereksiz masrafa ve
 • Zahmete yol açar.

Bu aşamada yapılması gereken tek şey konusunda uzman kadrolardan hizmet almak olacaktır.

Klozet Tıkanıklığı Açma İşlemlerinde Robot Teknolojisi Kullanılır Mı?

Evet. Günümüzde yaşanan sıkıntılarda başvurulan ilke yöntem robot teknolojileri sayesinde sorunun kaynağını bulmak olacaktır. Tuvalet tıkanıklığının evlerde ve iş yerlerinde en sık yaşanan sorunlar içerisinde olduğu unutulmamalıdır. Kişilerin kendi yöntemleri ile yapmaya çalıştığı klozet tıkanıklığı açma sürecinde ortamı kirli su basabileceği gibi, giderler veya tuvalette kırıklar meydana gelebilir. Tuvalet tıkanıklığından kurtulayım derken daha büyük masraflarla karşılaşmak ve sürenin uzamış olması hiç istenmeyecek bir durumdur. Tazyikli su ile açılmaya çalışına durumlara sisteme zarar verilebilir. Bu da sadece kendi evinizde yaşanan sorunun bir alt kata da sıçramasına neden olur. Klozet tıkanıklığı açma ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken kurumsal olarak hizmet veren firmalardan yardım almak olmalıdır.

Haber Ortası Resim

Tuvalette yaşanan tıkanıklıklar istenmeyen kokuların yaşanan ortama yayılması anlamına gelir. Sürekli temizlense bile tıkanıklık nedeniyle oluşan kokudan kurtulmak mümkün olmayacaktır. Temizlemekle ve parfümlerle gideremediğiniz bir koku ile baş başaysanız o zaman sorun mutlaka bir tıkanıklıktan kaynaklanmaktadır. Bu aşamada zaman kaybetmemeniz son derece önemlidir. Kişisel çözümler ile akla gelen ilk yöntem tıkalı alana kimyasal maddeler dökerek temizlemek olmaktadır. Bu yöntem küçük tıkanıklıkları açmak konusunda etkili gibi görünse de pimaşın zarar görmesine neden olabilir. Bu durumda klozet tıkanıklığı açma niyeti farklı ve daha büyük zararların ortaya çıkmasına neden olabilir. Kimyasal maddenin etkisi yüzünden eriyen contalar sızıntının başlamasına neden olur. Evde uygulanan bir diğer yöntem ise tıkalı alana metal gibi sert çubuklarla ulaşmaya çalışmak olmaktadır. Bu da boruların kırılmasına veya zarar görmesine neden olur.

Konusunda deneyimli elemanlarla ve teknolojik aletlerle hizmet veren ekipler klozet tıkanıklığı açma işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlarlar. Uygulanan yöntemler ile sıkıntı ortadan kalkar ve uzun süre tekrar etmez. Sizi üzmeden ve etrafa zarar vermeden yapılacak çalışmalar modern teknolojiler kullanılarak tamamlanır. Çalışmalar için ev veya iş yerine gelen teknik donanıma sahip personeller sırasıyla,

 • Akıllı dedektörler veya kameralar ile sorunun yerini doğru tespit eder,
 • Üstün robot teknolojisini kullanarak sorunu bulunduğu yerden söküp atar.

Klozet tıkanıklığı açma işlemlerinde yetkili şirketlerden hizmet alın ve kafanızı farklı konularla meşgul etmeyin. Sorun kısa sürede çözüme kavuşsun ve siz yeniden banyonuzun keyfini çıkarmaya başlayın. Olayın yaşandığı alanda yapılacak temiz çalışmalar sonrasında yaşanan kötü kokular son bulacaktır. Yapılacak işin içeriğine göre belirlenecek fiyatlar kendi yöntemlerinizle açmaya çalışırken yaşanacak sorunlardan daha düşük maliyetlerle karşınıza çıkarken soruna yerinde müdahale edilmesi de zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz