reklam
reklam
Akademik Personel | 23 Ekim 2016, Pazar

Kaynarca Arçelik servisi

6 Ocak 2016
Kaynarca Arçelik servisi
       

PROFESYONEL ANLAYIŞ

     Arçelik Kaynarca servisi bazı küçük kazalar ve uzun yıllar kullanımından sonra yıpranmış ve hasar görmüş ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktadır. Kaynarca Arçelik Servisi kaliteli kadrosu ve kaliteli hizmeti ile sizlere karşı en güzel hizmeti vermek için tüm olanaklarını ve tüm imkânlarını gözler önüne sermektedir. Bizim için en önemli konu müşterilerimizin hizmetimizden memnun olarak ayrılmasıdır. 7/24 hizmet olanağımız ile mağdur olmanızın önüne geçiyoruz evinizden aldığımız ürünleri yine sorunsuz ve hızlı bir şekilde evinize bırakıyoruz. Kapıdan alıp kapınıza geri getirme anlayışımız ile hem zaman kaybınızın önüne geçiyoruz hem de yorulmanızı önlüyoruz.

Hizmetlerimiz ile insanları kalite ve güven ile tanışmasına yardımcı oluyoruz. Bilgili, profesyonel ve tecrübeli elemanlarımızla en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Profesyonel bir hizmet verdiğimiz için tüketicinin önemini bir kez daha ortaya çıkarıyoruz. Ürünlerinizi içiniz rahat bir şekilde servisimize emanet edebilir ve yeni gibi tekrar servisimizden alabilirsiniz. Servisimize getirdiğiniz ürünlerin yeni aldığınız ürünlerden hiçbir farkının olmadığını siz de göreceksiniz. Kıymetli zamanınızdan çalmadan hızlı ve güvenilir bir hizmet ile ürünlerinizi evinize ulaştırıyoruz. Beyaz eşya, kombi ve klima gibi ürünlerin bakım, onarım ve montajı firmamız ile artık çok daha kolay ve özellikle bulunduğumuz ayların soğuk geçmesi sebebi ile kombi konusunda bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ve kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız tercihiniz firmamız üzerine yapabilirsiniz. Profesyonel bir kadro ile işlemleri sürdürmekteyiz. Elemanlarımızın deneyimli ve eğitimli olması nedeni ile sundukları hizmette aynı oranda şahanedir. Sancaktepe Arçelik Servisi kalite ve tecrübenin merkezidir.

     Pendik Arçelik Servisi ile size yıllardır sunulmayan eşi benzeri olmayan hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz ve bu sayede ürünlerinizi iyi ellere teslim edebilir ve güzel bir onarım aşamasından geçeceğine emin olabilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz