reklam
reklam
Akademik Personel | 26 Ekim 2016, Çarşamba

Kartlı Geçiş Sistemi

16 Kasım 2015
Kartlı Geçiş Sistemi
       

Kartlı geçiş sistemi personel takibi aşamasında oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenden dolayı da günümüzde fazlaca ilgi gören sistem türü, personellerin giriş ve çıkış saatlerini not almakla beraber, sorunsuzca hizmet alınabilecek ortamları da günümüze sunuyor.

Her geçen gün daha fazla kurumsal firma tarafından tercih edilen bu ürün türü, oldukça makul fiyatlar doğrultusunda sizlere tarafımızca iletilmekte ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda da ürünlerin her biri daha kullanışlı alanlar yaratma konusunda önem kazanıyor, siz de bu ürün seçeneklerinin sayesinde personellerin tamamını belli periyotlar aralığında görüntüleyebilme şansları buluyorsunuz. Bu kapsamda sizlere kaliteli ürünler sunan web sitemiz, birbirinden farklı alternatif kartlı geçiş sistemi sunumları yapmaktadır. Bilindiği üzere son dönemlerde daha kurumsal bir anlayış yakalamak ve fazlaca personelin çalıştığı mevkilerde belli bir düzen aralığı oturtmak adına kartlı geçiş sistemi çok kullanışlı ve makul bir önlem olarak görülmektedir. Sistem, sizlerin talepleri doğrultusunda dönemlere göre tüm personellerin giriş ve çıkış saatlerini mailinize doküman olarak iletiyor, ayrıca ürünleri kullanabilme olanaklarını da sizlere sağlıyor. Bu sayede ise herhangi bir sorun yaşamadan ürünlerin tamamıyla temasa geçmek ve kullanım alanları yaratmak söz konusu olmaktadır. Perkotek güvencesi altında sunulan kartlı geçiş sistemi, personellerinize verilen kartlar ile birlikte bu sistemin çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra ise gizli evraklarınızın tedarik edildiği ve tutulduğu alanlar için de kullanışlı olabilen sistem türü, her daim güvenlik önlemlerini arttırma konusunda hizmetler sunar. Uzun ömürlü kullanım alanları oluşturmasının yanı sıra, sunduğu hizmetler doğrultusunda da dilediğiniz kadar personele bu ürünü ulaştırabiliyorsunuz. Bugüne kadar binlerce farklı kurumsal firmaya güvenlik ekipmanı tedarik etmiş olan Perkotek, her geçen gün kendisini daha fazla geliştirmeye devam etmekte ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Ayrıca birçok Dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen firmamız, yer alan ürünlere kendi alanında ürettiği yazılımları yükleyerek, tamamıyla “müşteri odaklı” çalışma prensibini de ileri uçlara taşımaktadır. Böyle bir hizmet çeşidi düşünüldüğü zaman ürünler çok daha kullanışlı ve makul bir hal almaktadır. Siz de bu ürünü denemek ve sorunsuzca hizmet almak açısından bizimle iletişime geçebilir, müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Zira web sitemiz üzerinden kartlı geçiş sistemiyle alakalı tüm özellik ve ayrıntılar da sunum olarak sağlanıyor. Bu çalışma alanı ise her daim sizleri ileriye taşıyacak ve ürünleri de daima kullanışlı bir şekilde deneyimleyebilme şanslarını verecektir.

Pek çok kişi tarafından kullanışlı sayılan ürün tipleri ve seçenekleri, günümüz sektöründe de var olan personelleri inceleme altında tutmak adına büyük bir kazanç oranı sunmaktadır. Ayrıca sistem sizlerin verdiği talimatlar doğrultusunda izin durumları, devamsızlık durumları, rapor ve benzeri gibi durumları da dokümanlar aracılığıyla sunabilmektedir. Dışarıdan yapılacak herhangi bir temas söz konusu olduğunda da sistem sizlere mail aracılığı ile bir bildirim yapıyor, güvenlik önlemi almanızı sağlıyor. Bu nedenden dolayı kartlı geçiş sistemi günümüz şartlarında çok kullanışlı ve avantajlı bir ürün çeşididir.

Sizler de bu ürünü deneyerek artık en makul çalışma ortamları yaratabilir, daima ürünün faydalarını da eksiksiz bir şekilde görebilirsiniz. Bu ölçüde siz değerli kullanıcılarımıza sunacağımız kaliteli hizmetler de daima sizleri ileriye taşıyacak ve alternatif ürünleri denemeye gerek kalmadan, kaliteli bir şekilde hizmet almanızı sağlayacağız. Ürünlerin tamamı birinci sınıf kaliteli malzemelerden oluşturulmakta ve her anlamda kitlemiz tarafından kullanışlı olarak görülmektedir. Perkotek, kartlı geçiş sistemleri ürünlerini sunma noktasında kaliteli çalışmaları ihmal etmemektedir.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz