Akademik Personel | 28 Mayıs 2017, Pazar

Kardeşim Benim izle hdfilmkablosu.com

12 Haziran 2016
Kardeşim Benim izle hdfilmkablosu.com
       

Kardeşim Benim izle

Mert Baykal adındaki bir çok komedi filmini yönetmiş olan bir yönetmenin tekrar komedinin son derece iyi olan bir filmi bizlere sunduğunu gördük. Bizler de bu filmi direkt olarak sizlere sunmaya çalıştık ve çalışmalarımız her zaman olduğu gibi başarı ile sonuçlandı. Birbiriyle küs olan iki kardeşin hayat hikayesinin anlatıldığı Kardeşim Benim filmi konusu şöyle. Hakan otuz yaşında müzik işleriyle uğraşan ünlü bir sanatçıdır. Müzik işlerini sevme kaynağı ise küçüklükten beri bu işler ile uğraşmış olmasıdır. Hakanın arkadaşı olan Ozan ise 28 yaşında pop yıldızıdır. Hakan ile Ozan çok iyi kardeş oldukları için her konu da birbirlerine yardım etmektedirler.

Hakan gizemli ve sakin biriyken Ozan ise tam tersi dışarıya dönük, komik, eğlenceli, esprili, sosyal ve neşeli birisidir. Bunların hepsi bir insan da aynı anda bulunduğu zaman çok değişik gösteriler meydana çıkmakta olsa da Ozan bunların hiç birini fark edecek düzeyde değildir. Bu iki kardeş uzun yıllardır bir araya gelmemişlerdir. Hatta birbirlerini tanımayacak düzeye kadar çıkmış sayılırlar.Kardeşim Benim izle Birbirlerine küs olan kardeşleri babalarının hastalığı bile onları bir araya getirememiştir. Hatta ziyarete farklı zamanlar da gitmişlerdir. Bunu ise anlaşmadan ayarlamışlar dır. Düğünlerde şarkıcılık yapan babaları ile anneleri öldükten sonra göçebe bir hayat yaşayan kardeşlerden Ozan’ın tüm sorumluluğu da Hakan’a yüklenmiştir.

Hakan ise bu kardeşi ile konuşmuş olmadığı için değişik bir hal alır. Hakan erken yaşta büyümek zorunda kalmış Ozan ise çocukluğunu doya doya yaşamıştır. Ozan bu nedenle de ailesi ile çok iyi günler geçirdi ama artık orta da aile kalmadı. Hakan ise ailesi ile kötü günler yaşadı ve ailesi gittiği için de biraz üzülür ve üzüntüden dolayı çökmüş bir hal alır. Bu durum ikisi arasındaki ağabey kardeş ilişkisine zarar vermiş ve ikisi de farklı yönlere gitmiştir. Bu kişilere sorulduğunda kardeşim vefat etti kelimesini ağızlarından düşürmezler. Babalarının vefat etmesi ile bir araya gelecek olan bu ikili cenazeden sonra birbirleriyle hiç görüşmemeyi düşünseler de babalarının vasiyeti onların hayatında bir çok şeyi değiştirecektir.

Komedi Filmleri

Babasının vasiyetinde ise bu bu ikilinin çok ama çok değişik yapmış olduğu küçüklük fotoğrafları zaten her şeyi fazlası ile anlatacaktır. Hakan ve Ozan artık kendileri karşılaştıkların da ilk baş somurtan iki yüz olsa da daha sonra ağabeylik yapan büyük kardeş Hakan kardeşi Ozana laf atar. Daha sonra aralarında ki bu buzullar çözülür. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Filmin oyunculuk kadrosundan ise Murat Boz , Burak Özçivit , Aslı Enver , Burak Satıbol ve Ahmet Gülhan gibi isimler yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

       

BENZER HABERLER