reklam
Akademik Personel | 17 Ocak 2017, Salı

Kaptan Amerika 3

17 Mart 2016
Kaptan Amerika 3
       

Tehlikeli Yürüyüş sinema eseri yeni vizyona giren yapıtlar arasında yer alıyor. Vizyona girerek sinema seyircisi ile buluşan ve oldukça da beğenilen bu sinema eseri için genelde olumlu yorumlar yapıldı. Baktığımızda bu sinema eseri diğer birçok sinema eserinden farklıydı. Bunun sebebi; eserin 3D ve Imax olarak beyaz perdeye gelmesiydi. Özellikle de 3D sinema seyretmeyi sevenler için kaçınılmaz bir fırsat olmaktadır. Buna rağmen sinema eserini evde de seyredebilirsiniz. Evde de 3D gözlüklerinizi takarak internet üzerinden bu eseri seyrederek esere ortak olabilir ve ödeme yapmadan da en kaliteli şekilde sinema seyretmenin farkını yaşama fırsatı bulursunuz. Dolayısı ile de bu eser en çok sevilen yapıtlardan birisi.
Tehlikeli Yürüyüş sinema eseri biyografik anlatıma sahip olan bir sinema eseri olmaktadır. Bu da eserin biyografi seven kişilerce daha fazla seyredilmesine yardımcı oluyor. Eser aslında bir ip cambazının hayatını konu ediniyor. Bu nedenle de adını da bu şekilde alarak gerçek bir bağdaştırma yapıyor. Sinema eseri son derece iyi bir dille anlatılmış. Bu sinema eserinde Fransız ip cambazı olarak bilinen Philippe Petit’in kişisel hayatını ve mesleğinin özel hayatına olan etkisini dile getiriyor. Sinema eserinde Petit karakterini de ünlü bir aktör oynuyor. Joseph Gordon Levitt tarafından canlandırılan Petit karakteri sinemanın ana merkezini oluşturarak kaptan amerika 3 izle yicilerinin karşısına başarıyla çıkmayı sağlıyor.
Sinema eserinin konu olarak detayına girmek gerekirse; Fransız ip cambazı Philippe Petit 1974 yılında bir yürüyüş gösterisi yapıyor ve bu yürüyüşünü Dünya Ticaret Merkezi’nde yer alan İkiz Kuleler arasında gerçekleştiriyor. Bu ip ile yürüyüşte yaşanan her şeyi beyaz perdeye aktaran yapıtta hazırlık süreci ve Fransız cambazın bürokrasi sorunlarını dile getiriyor. Joseph Gordon Levitt baş karakter olan Petit’i canlandırırken ona birçok başarılı oyuncu da bu sinema esrinde eşlik ediyor. Bu oyuncular arasında; Ben Kingsley, Charlotte Le Bon, James Badge Dale, Jason Deline ve Ben Schwartz de yer alıyor. kaptan amerika 3 bu büyülü biyografik yapıtı ücretsiz seyredebilir ve eğlenebilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz