Akademik Personel | 28 Mart 2017, Salı

Kaptan Amerika 3 izle hdfilmkablosu.com

Kaptan Amerika 3 izle hdfilmkablosu.com
       

Kaptan Amerika 3 izle ultron çağı filminde çok ama çok başarılı bir ekip ile çalışmalar sağlayan oyuncular ve yönetmenler artık farklı bir film olan bu filmi ortaya sunmuşlardır. Bu sefer onlarca kişi bir maceraya atılır ve bu macera onlar için artık çok ama çok zorlu bir eğitim olacaktır. Ama bu eğitim macera dolu olduğu için biraz maddi yönden zarara sokmuş olsa da sadece maddi değil manevi tarzdan da etkileyici bir biçim haline gelmiştir. Bu kişilerin yapmış olduğu maddi ve manevi türdeki olaylar artık Amerikan Heyeti tarafından duyulur ve bu duyulan maddi zararı kimin ödeyeceği belli olmadığı için Amerikan Heyeti bu maddi zararın kendi cebinden çıkacak olmasından biraz korktuğu için o macera sever kişilere sert ve kaba bir tavır sergiler.

Bu tavır onları yavaşlatacak yere daha çok gaza getirir ve gaza gelen bu macera severler artık daha çok maddi yönden zarara sokma çabalarından dır. Aksiyon filmleri bu yüzden artık kahramanlar heyet zarara girsin diye bir süre ortalıktan kayıp olur ve çok ama çok zorda kalanlar olduğunda ortada görünmeye başlamaktadır. Kaptan Amerika ise bir gün bu olaylardan yeni haberi olduğunda bir arkadaşı ile bu olaylar daha çok büyümesin diye ortaya çıkmayan kahramanlar yerine çok ama çok değişik bir şekil sergileyecektir. Sergilemiş oldukları bu şekil Yenilmezler ile Kaptan Amerika arasında gerilime sebep olur ve artık sıkı bir mücadele ortaya çıkmış olur.

Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu sanacaksınız. Kaptan Amerika 3 full izle bu yüzden de filmi izlemeyi artık yarıda bırakarak filmin güzel içeriğini eliniz ile itmiş olacaksınız. Şimdi ise filmin dış kollarında bakalım. Filmin yönetmenlik koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo gibi iki ünü Amerikan isin oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson , Chris Evans , Gwyneth Paltrow ve Jeremy Renner gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkamyonu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

       

BENZER HABERLER