reklam
Akademik Personel | 24 Ocak 2017, Salı

Kaliteli tanıtım yazısı alım satım işlemleri hızlı tanıtımda

Kaliteli tanıtım yazısı alım satım işlemleri hızlı tanıtımda
       

 

Tanıtım yazısı dünyası, birçok web sitesi sahibi için kaliteli bir link ağı kurmaya ve yapılan link inşaası ile hızlı şekilde arama motorlarında daha otoriter bir noktaya gelmeyi sağlıyor. Hızlı Tanıtım, tanıtım yazısı alım satımı işlemlerini profesyonel bir platforma taşımış bir site. Birkaç ay önce hizmete giren site, tanıtım yazısı alım satımı ile ilgilenen herkes için çok önemli bir yer oldu. Forumlarda, tanıtım yazısı satış sitelerinde insanlarla mesajlaşma üstünden görüşüp, kendiniz alım satımı yapıyordunuz ancak bu sitelerde hem birçok kişi mağdur oldu, hem de istenen standartta tanıtımlar yayınlanmadı. Ancak hızlı tanıtım’da, hem alıcının hem de satıcının uzun bir süredir beklediği profesyonel altyapı geldi.

Hızlı tanıtım’da siz de yer alın: Site sahipleri için yüksek gelir şansı

Tanıtım yazısı yayınlattığınız bir siteniz varsa, hızlı tanıtım sizin için çok iyi bir teklif sunuyor. Birçok kaliteli sitenin hizmet verdiği, binlerce üyesi ile tanıtım yazısı satın almak için bekleyen binlerce kişiyi barındıran büyük bir topluluk olan hızlı tanıtım, sitenizden elde ettiğiniz reklam gelirini arttıracak! Tanıtım yazısı alanında uzun bir süredir deneyimli bir ekip tarafından kurulan sitede, alıcı ve satıcıya başarılı bir e ticaret modeli sunuluyor ve tanıtım yazısı alıcıları, site sahipleri ile iletişime geçerek, anında kredi kartı ya da havale gibi pratik ödeme metotları ile kolay bir şekilde alım işlemini tamamlayabiliyor. Hızlı tanıtım, günümüzde uzun bir süredir beklenen kaliteli tanıtım yazısı alışverişini, güzel bir yapıda sunmuş.

Tanıtım yazısı satmayı düşünenler buraya!

Tanıtım yazıları satarak, adsense gibi reklam modellerinizin yanında çok ciddi bir gelir elde etmek istiyorsanız tanıtım yazısı alanında bir numaralı ticaret platformu olan hızlı tanıtımda işlemler şu şekilde ilerlemektedir:

-İlk olarak sitelerinizin ilanını verin, alexa sırası, Türkiye ve dünya sıralaması, Google ve Yandex news durumu, Dmoz kaydı gibi seçenekleri işaretlerin.

-Tanıtım yazısını kaç TL’ye sattığınızı ilanda belirtin.

-Tanıtım yaynlamanın dışında ek hizmetleriniz varsa, örneği yayınlanan yazının Facebook’ta yayınlanması gibi, ilanda belirtin.

-Mobil onay sistemi ile, hızlı tanıtım’da sitelerinize gelen tanıtım yazısı siparişleri ile anında kaliteli tanıtım yazıları alma şansınız var.

Aylık 1000 TL gibi rakamları ciro olarak yakalayabilirsiniz, kaliteli tanıtım yazıları ile sitenizin yükselişinin sürmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı tanıtım, hem tanıtım yazısı alıcısının hem de tanıtım yazısı satıcısının aradığı kaliteli tarzda bir platform. Hızlı tanıtım ile siz de web sitelerininizi google’da yükselmesini sağlayabilirsiniz. SEO çalışmalarının en önemli basamaklarından olan link inşasını, kendi elinizle burada yapın! Haber siteleri, otomobil ya da dekorasyon gibi daha dar konular ile kaliteli şekilde yazı alabilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz