reklam
Akademik Personel | 23 Ocak 2017, Pazartesi

John Frieda

John Frieda
       

Günümüzde en fazla saç bakım ürünleriyle ilgili etkili çözümler sunan John Frieda ürünleri, son zamanların popüler ürünleri arasında yerini almıştır. Seri şeklinde ürünlerini sunan marka ciddi bir bakım ürünü olarak saç bakım serumları, bakım kremi, şampuan ve bakım maskesi gibi ürünleri bir arada piyasaya sunmuştur. Daha düz ve dalgalı saçlara sahip olmak isteyen bayanların günümüzde vazgeçemediği markalar arasında yerini almıştır.

John Frieda nedir? Bu markanın Luxurious volüme serisi ile birlikte hacim isteyen saçlara özel bir seri özelliği aktarılabilir. Cansız saçları hacimli yapmak için ve sağlıklı hale getirebilmek için bu seriyi kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünler, şekillendirici ve durulama gerektirmeyen bir özel formül sayesinde sizlere sunulur. Daha çok çekici saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihidir.

Bir diğer seri de John Frieda Sheer Blonde’dır. Açık sarı ve koyu sarı saçlara özel olarak sunulur. Saçların en iyi şekilde parlaması için, cansızlığa neden olan kalıntıların, saçı kurutmadan ve yüzeyinde herhangi bir yan etki bırakmadan parlamasını sağlar. İçeriğinde ise ayçiçeği ve jojoba yağı bulunur ve saçlarınızın matlaşmasına neden olan kalıntıları kısa sürede arındırarak sarı renk tonlarının ortaya çıkmasını beraberinde sağlar.

Full Repair Serisinde ise işlem görmüş saçlara müdahale edebilirsiniz. Boyalı olan saçlarınızda bakım ve onarımı sağlayabilir ve çok güzel bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bu yüzden içeriğinde Omega 3 açısından zengin olan Inca Inchi yağı tüketicilere sunulur. Son olarak markanın Radiant Red Serisi karşımıza çıkmaktadır. Daha çok kızıl renk tonlara sahip olan bayanlar için saç rengini daha çok ortaya çıkarmaya yarayan ve aynı zamanda yumuşaklık sağlayan bu ürünün de son derece kullanışlı olduğu biliniyor. Ürünlerin fiyatı da oldukça uygundur.

John Frieda saç bakım ürünleri, tüm bu içerik ve özellikleri sayesinde son zamanların en çok kullanılan ürünleri arasındadır. Sizler de John Frieda ürünleri kullanarak saçlarınıza gerekli olan bakım desteğini sağlayabilir ve daha parlak ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerle ayrıca onarıcı ve saç rengini açıcı spreyleri de piyasada mevcuttur.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için : http://www.dermoeczanem.com/john-frieda

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz