Akademik Personel | 25 Mart 2017, Cumartesi

İntermec PA30 Barkod Yazıcı

İntermec PA30 Barkod Yazıcı
       


Barkod yazıcı seçmeden önce boer.com.tr’ yi incelemeden karar vermeyin. Boer elektronik sizlere en iyi çözümleri sunacaktır.

Direkt termal ve termal transfer yöntemleriyle baskı alma hizmeti vermekte olan İntermec PA30 barkod yazıcı, endüstriyel barkod yazıcı modelleri arasında klasmanındaki yazıcıların tamamını geçebilecek özellikler ile donatılmıştır. Yoğun baskı ihtiyacı duyulan sektörlerde güvenle ve yüksek performansla kullanabileceğiniz bu yazıcı ile üstün baskılı etiketlere sahip olacaksınız.

pa30 (1)İntermec PA30 barkod yazının teknik detaylarını incelememiz gerekirse, klasmanındaki diğer yazıcılardan üstün özelliklerini tek tek görebiliriz. Saniyede 300 milimetrelik baskı hızıyla aynı sınıfta bulunan tüm barkod yazıcıları egale edebilecek bir hıza sahip olan İntermec PA30 etiket yazıcının baskı genişliği de 112 milimetredir. Yani geniş ebatlı etiketlerinizi de hızla ve sorunsuz olarak bu yazıcı ile sorunsuz bir şekilde bastırabilirsiniz. Baskı uzunluğu ise 203 dpi baskı çözünürlüğüne sahip makinalarda 4 metre, 300 dpi baskı çözünürlükte ise 2,7 metredir.

İntermec PA30 etiket yazının 4 MB flash belleği bulunmaktadır. BU belleği opsiyonel olarak 16 MB’a kadar yükseltebilirsiniz. Bütün barkodlama dilleriyle uyumlu çalışabilen bu endüstriyel barkod yazıcının ağırlığı 12,5 kilogramdır.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz