reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

Instagrama Nasıl Kayıt Olunur?

23 Şubat 2016
Instagrama Nasıl Kayıt Olunur?
       

Instagrama nasıl kayıt olunur?

Son dönemde giderek kullanıcı sayısı artan İnstagram birçok kişi tarafından indirilmiş ve yeni kullanıcılar kazanmıştır. İnstagram uygulamasını aktif olarak kullanmak isteyen kişilerin bir akıllı cep telefonlarının olması gerekir. İnstagram uygulaması bilgisayar üzerinden de açılabilse de aktif olarak akıllı telefonlardan kullanılır. İnstagram kaydolmak için yapmanız gereken şeylerin ilki kendinize bir mail açmak ya da olan maillerinizden birini tespit etmektir. Maillerinizden birini seçtiğinizde hesabı açabilir, uygulamaya kaydolabilirsiniz.

İnstagram Yeni Hesap Açma

İnstagram’da yeni hesap açmak için ilk olarak kendinize bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekir. instagram kaydol uygulaması facebook ya da twitter gibi isimle değil, kullanıcı adı ile açılır. Bu nedenle kendinize anlamlı ve olabildiği kadar kısa bir ad bulmalısınız. Bu kullanıcı adını sisteme girdiğinizde sistem sizden bir mail isteyecektir. Gerekli maili de girdikten sonra hesabınızı açarak kullanabilirsiniz.

İnstagram’dan Arkadaşları Bulmak

İnstagram hesabınızı açtıysanız ve arkadaşlarınızı bularak onları takip etmek istiyorsanız facebook kaydol sekmesini kullanabilirsiniz. İnstagram hesabınızı facebook hesabına bağlayan kimseleri bu sayede bularak takip edebilirsiniz. Fotoğraf yüklemeye başlamak için ilk olarak mail hesabınızı onaylamanız gerekir. Bu güvenliğiniz için oldukça önemli bir adımdır.

İnstagram Mail Onayı

İnstagram hesabınızı açtıktan sonra her özelliği aktif olarak kullanmaya başlamak için mail onayı yapmanız gerekecektir. İnstagram hesabınızı açarken sisteme girmiş olduğunuz mail adresine bir adet onay maili gönderilecek ve bu mailin içeriğinde bulunan linke tıklamanız gerekecektir. Bu işlemden sonra İnstagram hesabınızı onaylar ve her özelliği kullanarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagram Fotoğraf Yükleme

İnstagram’da kayıt işlerini tamamladıktan sonra fotoğraf yüklemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz İnstagram uygulamasının sizlere sunmuş olduğu efekt ve maskeleri de kullanabilirsiniz. Böylece sisteme daha kaliteli fotoğraflar yükleme şansınız olacaktır.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz