Akademik Personel | 23 Eylül 2017, Cumartesi

İkimizin Yerine izle Hdfilmdenizi.net

İkimizin Yerine izle Hdfilmdenizi.net
       

Filmimiz İkimizin Yerine izle , son zamanların yanılmadıysam en çok beklenen yapımı biliyorsunuz siz de, büyük ihtimal ismini duymuşsunuzdur. Bu ay içinde vizyona girecek yapım yanlış hatırlamıyorsam eğer filmde yapımcı elemanlar ve senaristler çok güzel bir iş çıkarmış fragmandan anladığıma göre çünkü mükemmel denecek kadar iyi bir fragman ile karşılaştık. Bu benim fikrim sadece yoksa bazı eleştirmenlere göre de beğenilmemiş olabilir ama çoğunluğun fikirini baz alırsak son zamanlarda çıkacak en iyi dramatik aşk filmi ile karşılaşacağız bu aralar bizim sinemada her zaman olduğu gibi komedi türünün yoğun bir etkisi var.

Yani piyasadaki yapımların izlenme sayılarını yüzde bazında ele alırsak komedinin diğer bütün türlere göre yüzde altmışa kırk gibi bir oran yakaladığını görürüz tabi bu tahmin sadece detaylar hakkında pek bir şey bilmiyorum. 2017 Filmleri neyse aslında senenin başlarında aşk ve dram türündeki filmler daha iddialı idi komedi türündeki yapımlara göre sayı bazında bakarsak komedi daha fazla idi ama nasıl desem size bu sene komedinin ağır topları devam filmlerini piyasaya sürmedi bir kaç lokomotif film serisi var siz ismini biliyorsunuz onların söylemeye gerek yok, onun için daha yeni çıkış yapan ve potansiyele sahip komedi filmleri yeni yeni adım attı. Durum böyle olunca bizim piyasayı sürükleyen ikinci tür olan aşk bir adım öne geçti komedi yapımlarına göre sayı neredeyse yarı yarıyaydı buna karşın adeta Türk sinemasının mihenk taşını oluşturacak kadar kaliteli yapımlar izlediğimiz için aşk ipi önde göğüsledi aşk hep kazanır kardeş unutmayın bunu.

İkimizin Yerine izle
Neyse ufaktan size filmin konusunu anlatayım ben az önce de belirttiğim gibi aşk be dram türünde bir yapım, ve bu tarz yapımlar depresif kişiliğe sahip insanlar için oldukça tehlikeli çünkü siz anlamadan sizi anlam sorgulayan ve depresyonda olan birine sürükleyebilir. Neyse elemanımız Çiçek kendisi bir üniversite öğrencisi ve hayatı sorgulayan biraz değişik bir kişiliğe sahip bir gün okuduğu üniversitedeki derste hocasına aşık oluyor. Aşk nerede imkansız varsa onu bulur derler ya işte burada da öyle oluyor. Neyse sözü toparlarsak son zamanların en beklenen filmi, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

       

BENZER HABERLER