Akademik Personel | 29 Mart 2017, Çarşamba

İdeal Korse Nasıl Olmalıdır?

İdeal Korse Nasıl Olmalıdır?
       

pr_01_26124_min Bütün kadınlar giydikleri kıyafetlerinin üzerlerinde düzgün görünmesini isterler. Fakat bu fazla kilolarla mümkün değildir. Korse fazla kilolardan oluşan kat kat görüntüyü yok ederek, vücudunuzun düzgün görünmesini sağlarlar. Kıyafetlerinizde dolayısıyla düzgün görünür. Korseler elastik ve sıkı yapısıyla vücudunuzu tam anlamıyla kavrar ve sıkıştırarak güzel bir görüntü sergilememize yardımcı olurlar. Sımsıkı sarmasına rağmen nefes alan bir kumaş özelliği vardır. Eğer kalitesi düşük bir korse kullanırsanız naylon karışımı da varsa vücut nefes almayacağı için terleme yaparak kaşıntı hatta alerjiye bile neden olabilirler. Bambu kumaştan yapılanları tamamen doğaldır alerjiye neden olmazlar. Bu yüzden kaliteli bir korse seçmek gerekir. Kaliteli bile olsalar her korsenin vermiş olduğu bir rahatsızlık vardır, ama kaliteli olanlarının ki çok daha azdır. Ama maalesef şıklık rahatlık değildir.

 

İhtiyaca ve Zevke Göre Korse Seçimi

 

Korselerin her bölge için farklı modelleri vardır. Tüm vücut paçalı, yarım vücut paçalı, tüm vücut etek şeklinde, yarım vücut etek seklinde, paçalı, kısa külot, slip, atlet, yarım atlet, etek seklinde, birçok modeli vardır. Bunlardan sizin ihtiyacınıza en uygun hangisi ise onu alıp giyindiğiniz zaman, hangi bölgenizde yığılma varsa orayı düzgün göstererek kıyafetinizde üzerinizde çok şık bir şekilde görünmesini sağlar. Bu korselerin toparlanmak istenen yerin belli yerlerinde daha bir sıkı dokusu sayesinde oralardaki sarkık görüntü ortadan kalkacaktır. Tüm vücudunuzda yaygın bir şekilde kilo varsa tüm korse olanları tercih ederek hem tam anlamıyla bir toparlanma olur, hem de kat izi olmaz. Ayrıca dikiş izi belli olmayan korseleri tercih etmek lazım, öbür türlü dikiş izleri ince elbiselerin dışından belli olabilir. Fazla kilolarınız olmasa bile etek şeklinde korseler giyeceğiniz elbisenin daha düzgün görünmesini sağlar. Bazı korseler ise bazı yerleri sıkılaştırırken bazı bölgelere silikonlu dokusu ile düzgün ve daha iri gösterebilir. Zayıf olup göbek bölgesinde yağlanma olanlar için basen bölgesini büyütüp göbek bölgesini sıkılaştıranlar korselerde vardır. O kadar fazla çeşit korse vardır ki önemli olan vücudunuzu düzeltirken, kıyafetin dışından korse takıldığı belli olmayan korseler en ideal korselerdir.

En Kaliteli Korse Hangisidir.?

Tabi görüntünüz ve rahatlığınız açısından en kaliteli korse markasını tercih etmelisiniz. Amerika’nın dev markasa vedette korse bu sektörün en iyisi diyebiliriz. İşleri sadece korse üretmek bu firmanın her ülkede distribütörü bulunmaktadır. Ülkemizde resmi satış sitesi www.vedettekorse.com adresini ziyaret satın alabilirsiniz.

Vedette Resmi Sitesi; http://www.vedettekorse.com

       

BENZER HABERLER