Akademik Personel | 24 Nisan 2018, Salı

Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

2 Ekim 2016
Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
S. NO UNVAN DER FAKÜLTE/REKTÖRLÜK/ MYO/ YO BÖLÜM ANABİLİM/ ANASANAT DALI AÇIKLAMA
1 PROF. 1 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ Kimya Mühendisliği bilim alanında doçent ünvanı almış olmak ve patlayıcı maddeler ve toksikolojik analizler konularında çalışmalar yapmış olmak.
2 PROF. 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI Gastroenteroloji uzmanı olmak.
3 PROF. 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI Türkiye’deki akciğer kanseri konusunda çalışmaları olmak.
4 PROF. 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON Algoloji konusunda çalışmaları olmak.
5 YRD. DOÇ. 3 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM Jinekolojik endoskopik işlemler ve jinekolojik onkoloji konularında çalışmaları olmak.
6 YRD. DOÇ. 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ Brusella konusunda çalışmaları olmak.
7 YRD. DOÇ. 5 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI Gastroenteroloji yandal uzmanı olmak ve gastrointestinal kanamalar ve gastrointestinal polipler konularında çalışmaları olmak.
8 YRD. DOÇ. 3 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KULAK, BURUN, BOĞAZ HASTALIKLARI Ses ve otoskleroz konusunda çalışmaları olmak.
9 YRD. DOÇ. 3 İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ HADİS Sünnet-Medeniyet İlişkisi konusunda çalışmış olmak.
10 YRD. DOÇ. 3 İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ Şiilik konusunda çalışmış olmak.
11 YRD. DOÇ. 4 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bilim dalında doktora yapmış olmak, istihdam, düzgün iş ve eğitim-istihdam ilişkisi konularında çalışmaları bulunmak.
12 YRD. DOÇ. 3 SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK SOSYAL GÜVENLİK İlgili Fakültelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü lisans mezunu olmak ve Döviz Kuru Oynaklığının Türkiye’nin Dış Ticaretine Etkileri konusunda doktora yapmış olmak.
13 YRD. DOÇ. 5 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR Y.O. SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ İlgili birimlerin Spor Yöneticiliği bölümünden lisans mezun olmak ve Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
14 YRD. DOÇ. 5 ALACA AVNİ ÇELİK MYO VETERİNERLİK LABORANT VE VETERİNER, SAĞLIK Veteriner Fakültesi Biyokimya ABD’da doktora yapmış olmak, koyunlarda leptin hormonu, lipit profili ve ratlarda boraksın oksidan-antioksidan, inflamasyon etkisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
15 YRD. DOÇ. 3 ALACA AVNİ ÇELİK MYO VETERİNERLİK LABORANT VE VETERİNER, SAĞLIK Veteriner Fakültesi Fizyoloji ABD’da doktora yapmış olmak, koyunlarda florozisin mineral ve hormonlara etkisi ve ratlarda sildenafil sitratın yara iyileşmesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
       

BENZER HABERLER