Akademik Personel | 23 Mayıs 2017, Salı

Her İzleyici Talebini Karşılayan TV Kanallarının Bulunduğu Digitürk Paketi Var

16 Haziran 2016
Her İzleyici Talebini Karşılayan TV Kanallarının Bulunduğu Digitürk Paketi Var
       

İsteğiniz kanalları bulamıyor musunuz? Digitürk ile her izleyicinin istediği kanalları bulmanız mümkün. O halde yapmanız gereken Digitürk’ün uygun paketlerinden yararlanmak olacaktır.

Digitürk ile TV izlemeyi daha keyifli hale getirmeyi düşünen şanslı kişilerin seçim yapmasını Digitürk paketleri kolaylaştırıyor. Hemen her izleyicisini düşünerek uygun Digitürk paketlerinin oluşturulduğunu ilk bakışta fark edeceksiniz. Dijital yayıncılığın Türkiye’deki en tecrübeli firması olan Digitürk, üyeleri için onların izleme alışkanlıklarını ön plana çıkarabilecek paket seçenekleri hazırlamış. Film, dizi, spor, belgesel isteyenlere yönelik olarak Digitürk paketleri hazırlandığını ilk incelemenizde siz de fark edeceksiniz.

Digitürk özellikle Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarının yayın hakkını elinde bulundurması sebebi ile üyelerine yönelik olarak Lig TV paketleri sunuyor. Bu paketler arasında Digitürk 4 Büyükler, Digitürk 5 Büyükler, Digitürk Fenerbahçe, Digitürk Galatasaray, Digitürk Şampiyonlar, Digitürk Taraftar Paketlerini sunuyor. Bu paketler 18 takımlı lig mücadelesinin en heyecanlı maçlarını evinizin rahatlığında izleme olanağını sizlere veriyor. Digitürk üyesi olan futbol tutkunları artık hafta sonları evlerinde ve dostlarının misafirliği ile dışarıya kalabalık mekanlara gitmeden de maç keyfini yaşayabiliyorlar. Digitürk kanallarında şiddet görüntüleri olmayan ve ailece izlenebilecek programlara yer veren kanalları izlemek istiyorsanız Digitürk Aile Paketleri bulunuyor. Digitürk sağladığı paket seçenekleri arasında Digitürk Belgesel Paketini bulunduruyor ve bu paket sayesinde pek çok ünlü belgesel kanalını Türkçe dublaj, orijinal dil ve altyazı seçenekleri ile takip edebiliyorsunuz. Dizi isteyenlere yönelik Digitürk Dizi Paketi, film izlemeyi isteyenlere yönelik Digitürk Film Paketi, her birini izleyebileyim diyenlere Digitürk Full Paket seçenekleri hazırlanmış ve istenilen kanallara erişim olanağı getiriyor. İzlenebilecek olan filmler arasında Oscar ödülü almış yada adaylığı olan filmlerin, bu filmlerde dünya yıldızlarının rol aldığının, gişede hasılat rekorları elde ettiğinin, belki de bu filmi ülkemizde ilk olarak sizin izleyebileceğinizi de bilmenizde yarar var. Dizilerde ise sizi Türk dizilerinden kurtaracak ödüllü ve dünya ile aynı anda takip edebileceğiniz seri diziler olacaktır. Digitürk Engelli Paketi sayesinde hem engelli vatandaşlarımızın hem de şehit – gazi ailelerinin Digitürk tarafından kaliteli TV izlemeleri uygun fiyat seçeneği ile sağlanıyor. Özellikle TV ve internet hizmeti için ayrı ücret ödeyenler, Digitürk İnternet Paketleri sayesinde avantajlı fiyata yada TV kanallarını internet sayesinde bedavaya getirerek izleme olanağını elde edebilirler. Hele zaten bir Digitürk paketi sahibi olanlar, diğer paketlerden de uygun bir fiyat karşılığında faydalanabiliyorlar. Örneğin, Film paketiniz var ve o hafta sonundaki derbi maçını izlemek istiyorsunuz. İmdadınıza digitürk tek maç paketleri yetişecek ve satın almanız ile Lig TV kanalında derbi maçını izleyebileceksiniz.

Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz Digitürk paketi yanında bir yada daha fazla hediyeniz olacağını da unutmayın. Digitürk, seçiminiz sonrasında satın almadığınız paketlerden bazılarını aylık yada daha uzun süreli olarak kullanımınıza açacaktır. Bu sayede Digitürk ile henüz tanışmaya başladığınızda bile pek çok özelliğini yakından tanıma olanağı elde edeceksiniz.

       

BENZER HABERLER