reklam
Akademik Personel | 21 Ocak 2017, Cumartesi

Hep yek izle – Hdfilmkabusu.com

1 Şubat 2016
Hep yek izle – Hdfilmkabusu.com
       

 

hep yek izle
2015 yılında sinemalar ile buluşacak olan hep yek filmini büyük bir izleyici kitlesi beklemektedir. Filmin oyuncuları olsun yönetmeni olsun harikadır. Bundan kaynaklı da izleyici kitlesi çekmektedir. Her kes yana yana beş şubatı beklemektedir. İyi güzel ama niye herkes bu filmi bekliyor hiç merak ettiniz mi ? öyle ise bunun cevabını öğrenmek için beraber filmi inceleyelim. Komedi deyince akılan gelen isimlerden biri olan Fırat Tanış filmin baş rolünde oynamaktadır. Ona eşlik eden ciddiliği ile bilinen Gürkan Uygun da filmde ön plandadır. Diğer oyuncularımız da İnan Ulaş Torun , Gökhan Yıkılkan ve Tuna Orhan gibi isimlerdir.

hd film izle
Cevat adındaki genç çok kişi tarafından sevilen birisidir. Cevat ülkemizde bir çok kişinin yapamadığı şeyi yapar. Kabadayı oğlu olmasına rağmen kendi mahallesindeki bir kıza aşık olur. Kabadayıların hiç bir oğlu kendisi aşık olduğu kişiye iyi davranmaz aksine çok kötü davranmaktadır. Ama Cevat dediğimiz gibi çok sevdiği mahalle aşkına iyi davranır ve kabadayı babası ile beraberinde kendisi ve eşi olacak kişiye açılacaktır. Ama sevdiği kıza açılmadan önce Cevat anne ve babasını alarak kızı bir lokantaya çağırır. Orada yemek yiyen bunlar artık kıza gereken şeyin söylenmesi gerektiğini düşünürler. Kabadayı olan baba Cevat adındaki oğluna sakın evlenme teklifi etmemesi gerektiğini söyler. Ama oğlu bu kabadayı oğlunun bu durumu pek dinleyecek gibi değildir.

Cevat babasının kızı bir köşede sıkıştırıp o kızı oğlu evlenme teklifi ederse evet demeyeceksin diye tehdit eder. Kız ise Cevat`ın babasının kabadayı olduğunu bilir ve kabadayının dediğini yapacaktır. Cevat kıza evlenme teklifi eder ve kız gönlü olduğu halde Cevat`ın babasının dediğini aklına getirir ve hayır diye cevap verir. Bu durum altında Cevat o kızı kaçıracaktır. Ama kendi başına değil başkasını görevlendirecek olan bu Cevat yanlış kişiyi kaçırtacak tır. Bu hatayı yapan ise Kadir adındaki bir gençtir. Daha ilk kez kendine verilen görevi tek başına yaptığı için heyecandan dolayı kızın annesini kaçırır ve ortalık tamamen karışma noktasına kadar gelecektir. hdfilmkabusu.com herkese iyi seyirler diler.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz