reklam
15 Aralık 2015

Henüz Yeni Bir Film, Labirent 2

Henüz Yeni Bir Film, Labirent 2

Henüz yeni bir film olan Labirent 2, Labirent filminin devamı ve bu film de tıpkı ilk film gibi çok önemli bir oyuncu kadrosuna sahip… Filmin sahip olduğu oyuncu kadrosunda Dylan O’Brien gibi dünya yıldızları bulunuyor. Ki Hong Lee ve Kaya Scodelario filmdeki diğer önemli oyuncular arasında bulunuyor. Macera ve bilimkurgu konularının yanı sıra aksiyonun eklenmesi ile Amerikan sinemasının en önemli filmlerinden bir tanesi olmayı başaran Labirent 2, vizyona girdiği günden bugüne kadar bütün dünyada çok defa izlendi. Özellikle online sinemada çok fazla izlenen filmi siz de izleyebilirsiniz. Sizlere çeşitli kategorilerden binlerce filmi izleme imkanı sunan sitemiz sayesinde siz de Labirent 2 izleyicilerinden bir tanesi olabilirsiniz.

Vizyona Gireli Bir Aya Yakın Süre Oldu
İlk filmde ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi kalınlaştıran ve yaşam ihtimalini arttıran gençler, ikinci filmde hiç akıl etmeyecekleri tehlikeler ile karşılaşacaklar. İnternet sitemiz üzerinden Labirent 2 Türkçe dublaj izleyenler, bu maceranın içine daha hızlı ve net bir şekilde girecek. Kaliteli bir dublaj ile ekranınıza taşıdığımız bu filmi dilediğiniz zaman, HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Filmi HD kalitesinde takip etmek, macera dolu bu filmdeki olaylara, çok daha kolay temas etmenizi sağlayacak.

Wes Ball Yönetmenliğinde Çekildi
Labirent 2 Alev Deneyleri filminin en önemli özelliklerinden bir tanesi de, filmin dünyaca ünlü yönetmen Wes Ball tarafından çekilmiş olması… Ünlü yönetmenlerin çeşitli filmlerini izlemek izleyicilere her zaman keyif veren bir olay olsa da, bu yönetmenlerin uzmanlık alanlarında çektikleri filmleri izlemek, izleyicileri çok daha heyecanlandırıyor. Wes Ball Labirent 2 filmiyle uzmanı olduğu alanlarda güzel bir film ortaya çıkardı. Bilimkurguya macera ekleyen ve bu konuları aksiyon ile harmanlayan Wes Ball, kariyerinin en iyi filmlerinden bir tanesine Labirent 2 ile imza atmış oldu. Filmin tamamını izlediğinizde bir izleyici olarak yönetmenin filme olan etkisini kolay bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz. Bütün bu etkenler filmde sağlam bir senaryo ile birleştirilmiş.

Bir Çeşit Roman Uyarlaması
Filmin kuvvetli bir senaryoya sahip olmasında, romandan uyarlanmış olması önem taşıyor. Labirent 2 Alev Deneyleri izleyenler, filmin uyarlandığı romanı okuduklarında, benzeri olaylarla karşılaşacaklar. İkinci filmde de ilk film gibi, serinin roman uyarlanmasından ortaya çıkartıldığı anlaşılabiliyor. Ancak bu durum söz konusu seriye herhangi bir şekilde olumsuzluk katmış değil. Alev Deneyleri ismini taşıyan ikinci filmde de bu uyarlama, filme zarar verecek seviyede benzerlikler taşımıyor. Böylece kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum ortaya çıkmıyor. Film, şimdiye kadar seride yaşanmış en zorlu mücadeleleri içerdiği için, ilk filmi izleyen ve beğenen herkesin mutlaka ama mutlaka izlemesi gereken bir sinema filmi olarak, güçlü bir serinin ikinci yapımı rolüyle izleyicinin karşısında…

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ