Akademik Personel | 26 Temmuz 2017, Çarşamba

Helal Sertifikalı Kozmetik Ürünleri

Resim bulunamadı
       

Kozmetik ve temizlik ürünlerinde yeni bir devrimin başladığının farkına varmaktayız. Uzun dönemlerdir varlığını diğer ülkelerde sürdüren ve şimdilerde de Türkiye’de kendini gösteren farmasi firması helal sertifikalı, doğal ve bitkisel ürünlerden ürettiği temizlik ve kozmetik ürünlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bu ürünlerde diğer firmaların üretmiş olduğu ürünler gibi kansorejen içerikli, kimyasal bileşenler içeren, paraben gibi içerikler yer almamaktadır. Bu ürünlerde kansorejene neden olabilecek, kanser yapıcı maddeler yer almadığı için sağlık açısından da oldukça kullanışlıdır. Doğal ve bitkisel içerikli bu ürünler ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Üretim esnasında hiçbir hayvansal madde kullanılmamaktadır. İslami inançlara göre yaşayan ve İslami kurallara dikkat eden kişiler gönül rahatlığı içerisinde bu ürünler her alanda kullanabilirler.

Üyelik imkânı

Türkiye’de ki girişimcilik etkilerinin alt yapısını oluşturmaya çalışan farmasi firması ürünlerini kullanan müşterilerine üyelik imkânı sunarak hem kendi bünyelerini genişletmeye hem de müşterilerine fırsatlarla dolu ek iş imkânı sunmaktadır. Farmasi üye imkânı ile siz de kısa sürede farmasi ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra belirli bir bütçe eşliğinde istediğiniz kadar ürün alıp çevrenizdeki kişilere satışını yapabilirsiniz. Ürünlerini kısa süre içerisinde çevresinde yer alan herkese tanıtmak isteyen firma, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Herkesin daha sağlıklı bir yaşantısının olması için ve herkesin farmasi firmasını tanıması için firma üye olan herkese ürünlerinde çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Yaklaşık 200 ürünün yer aldığı firmada dilerseniz sadece istediğiniz ürünleri kullanarak üyeliğinizi devam ettirebilir isterseniz de ek iş imkânı yaparak para kazanabilirsiniz. Farmasi kayıt işlemini tamamladıktan sonra her şeyi yapabilmeniz mümkündür.

İletişim adresi

Şimdiye kadar 117 ülkede varlığını sürdüren 118. Ülke olarak Türkiye’de faaliyetlerine devam eden firma, hızla büyümeye devam ederek çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Helal sertifikalı doğal ürünler üreterek herkese eşit şekilde hizmet vermeye çalışan firma üyelerine fırsatlarla dolu imkânlar sunmaktadır. Siz de farmasi ailesinin bir üyesi olmak, ürünleri cazip fiyatlarla satın almak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyorsanız http://www.farmasiuyeolun.com/ adresinden işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

       

BENZER HABERLER