Akademik Personel | 24 Mayıs 2017, Çarşamba

hd film izle – hdfilmdenizi.net

hd film izle – hdfilmdenizi.net
       

 

hd film izle

Senden Önce Ben, dram ve aşk türünde olan 2016 yılı yapımı bir Amerikan filmi, aşk filmleri her zaman insanı darmadağın eden filmler olmuştur şimdiye kadar, hele ki dram la aşkı iç içe işleyenler, uyarlama filmleri severim genellikle eskiden tekrar çevrilen yada bir kitap veya hikayeden uyarlanmış olanlar. İşte filmimiz de oldukça ünlü bir romandan uyarlama buda filmimizi adeta tadından yenmez bir konuma getiriyor. Me Before you deyince oldukça karizmatik geliyor filmimizin ismi bizlere buda İngilizcenin sihirli etkisi, bizim çevirmenler genellikle böyle yabancı film isimlerini yanlış çevirir ama bu kez gerçekten iyi iş çıkarmışlar.

film izle

Filmi çeken elemanlar bizi derinden yaralayacak bir film çekmişler biz derken yalnız kardeşlerimden bahsediyorum yalnız olup hep öyle kalacağını düşünen elemanlardan. Aşkı ve dramı iç içe işleyince zaten hayatımızı konu ediyor gibi bir şey zaten. Filmde çok güzel sevilen bir adam var belki bizim hiç tadamayacağımız gibi. Olan bütün olaylara rağmen ondan vazgeçmeyen bir kadını izleyeceğiz. Aşk beyler aşk hepimizin iliklerine kadar yaşadığı ama bizi hiç bir zaman mutlu edemeyen şu dünyanın en güzel duygusu olanı. Nefes alan her insan hayatında elbet bir kere aşk denen duyguyu tatmıştır, çok güzel olan bir duygudur böyle nefesin kesilir dünya ikinizin etrafında dönmeye başlar güzel olur kafanız falan döner aman bir yerleri tutun düşmeyin. Anlamadığım bir şey var ama en gerek duymadığımız anda gelip neden bizim en ihtiyaç duyduğumuz anda bizi terk ediyor? size soruyorum bilen varsa bana söylesin bana bunun cevabını.

2016 Filmleri

Ama birini severseniz her şeyiyle sevmek zorundasınız böyle bir halini sevip öbür yönünden vazgeçerseniz kafanız allak bullak olur. Neyse filmimizin konusuna geçelim biz, elemanımız Will Traynor adında bir elemanımız var, kendisi zengin, başarılı, yakışıklı yaşamayı seven ve istediği her şeye sahip olan bir adam, yaşamayı seven bu adamın hayatı talihsiz bir motor kazası sonucu felç kalır ve büyük bir depresyona sürüklenir intiharı bile düşünür hatta. Ama ailesi ona bakması için bir bakıcı tutar. Ve birbirlerine aşık olurlar, hayırlısı diyelim kendilerine, Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmdenizi.net iyi seyirler diler.

full film zile, hd film izle, tek parça film izle, 720p film izle izle, türkçe dublaj film izle ve birçok detay sitemizdedir.

       

BENZER HABERLER