Akademik Personel | 20 Temmuz 2017, Perşembe

hd film izle hdfilmdenizi.net

3 Ağustos 2016
hd film izle hdfilmdenizi.net
       

hd film izle

Son yıllarda film izleme siteleri açılışında gözle görülür bir yükseliş olduğu açık. Buna çöp siteler dahil olmakla beraber çok kaliteli film siteleri de dahil oluyor. Biz çöp siteleri bir kenara ayırıp hd film izleme yolunda izleyicilerimize kalitemizi göstermeye çalışacağız. Şimdi gelin sitemizin ara yüzünü biraz inceleyelim. Siteye ilk olarak girdiğiniz zaman oldukça dinamik bir görüntü ile karşılaşıyorsunuz. Daha sonra yukarıdan aşağıya doğru geldiğimiz zaman üç bölüme ayrıldığını görüyorsunuz.

film izle
Üst kısım orta kısım ve en alt kısım. Üst kısmımız da manşet ve birkaç kategori koyuyorsunuz. Manşette sitemizin en ünlü filmleri yer alıyor. Bu da sitemize ayrı bir hava katmıyor değil. Öte yandan alt taraf da üçlü film sütünumuzu görmektesiniz. Toplam ana sayfa da bulunan film sayısı on ikidir. Gayet güzel bir rakam. Diğer filmleri görmek için altta bulunan sayfalardan rahatlıkla geçiş yapıp filmi seçebilirsiniz. Sağ tarafa göz attığınız zaman sosyal medya’mızı ve film kategorilerini görüyorsunuz.

2016 Filmleri
Film kategorileri türüne kalitesine ve dublajına göre değişiyor. Filmlerimi piyasa da var olan en iyi görüntü kaliteleri ile eklemeye devam ediyoruz. Ama tabi ki de filmlerin hiç biri kendi sunucumuzda bulunmayıp telif hakları olan filmleri kaldırıyoruz. Bu yönden sitemiz hem saygı kazanmış ve nam yapmış oluyor. Sizde sitemizi ziyaret edip açıkladığımız şekilde sitemizde rahatça dolaşabilir ve filminizi izleyebilirsiniz.

       

BENZER HABERLER