Akademik Personel | 27 Temmuz 2017, Perşembe

Haberler Canlı TV’de İzlenir

17 Ağustos 2016
Haberler Canlı TV’de İzlenir
       

Son zamanlarda şok üstüne şok yaşıyoruz. Simalarını Canlı Tv izle kanallarında gördüğümüz ünlü isimler vatan haini çıkıyor. Tv8 canlı izle kanalından hatırladığımız Atalay Demirci ve adını Atv canlı izle kanalında bazı özel gecelerde okuduğu şiirlerden tanıdığımız Bedirhan Gökçe bunlardan bir kaçıdır. Özellikle Trt1 canlı izle kanalında akşam haberlerini izlerken bu isimler geçince tüylerimiz diken diken olmaktadır.
İnsanları gerek şarkılarını, şiirlerini ve dizilerini izlediği kendine örnek aldığı ünlülerin bu durumda olması çok acı bir durumdur. Yakın zaman da Atv canlı izle kanalında terör örgütü sempatizanı olduğu gerekçesi ile ünlü isimlerden biri uzaklaştırıldı. Diğer yandan Trt 1 Canlı izle kanalında gündemi yakından takip eden Pelin Çift ile gündem ötesi programında ele alınan konular ve adı geçen şahıslar bizleri şaşırtmaktadır. Ayrıca gündemi takip eden diziler ve geçmişi aydınlatan kurgular sayesinde ufkumuz genişlemektedir. Canlı tv izle adresimizde Atv canlı izleme kanalında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Show Tv canlı izle kanalında yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon dizisi, tarihimizi tekrar sevmemize neden olan Trt 1 canlı izle kanalında yayınlanan Diriliş Ertuğrulu, Bir Osmanlı polisiyesi Filinta’yı bunlara örnek verebiliriz. Öte yandan Trt 1 canlı izle kanalı yeni tarihi projeler ile karşımıza çıkacaktır. Diriliş Ertuğrul sayesinde özüne dönüp kenetlenen milletimiz üç beş çapulcunun karşısına çıkıp tanklara dur demiştir. MCanlıtv sizler için haber kanalları olan; TRT Haber Canlı İzle, A Haber Canlı İzle gibi haber kanallarını istediğiniz zaman hizmetinize sunuyoruz.
Gençlerimizin özendiği spor dalı olan futbolda ortaya çıkan Fetö terörü gençlerimizi spordan soğutmuş ve devletimizin insanları spora yönlendirmek için birbirinden güzel projelere imza atmıştır. Nitekim tüm spor branşları Rio olimpiyatları Trt 1 canlı izleme kanalından ve Trt Spor canlı izle televizyonundan izlenilmektedir. Şimdinin tartışma konusu ise devşirme sporcular olmuştur. Web sitemizde bulunan kanalların hepsi FTA kuralları çerçevesinde eklenmiştir.

       

BENZER HABERLER