reklam
reklam
Akademik Personel | 24 Ekim 2016, Pazartesi

Geniş Aile Yapıştır

29 Ekim 2015
Resim bulunamadı
       

Geniş Aile Yapıştır sinema eseri yakın zamanda vizyona giren sinema eserlerinden yerli olan sinema yapıtı olarak karşımıza çıkıyor. Son derece beğeni ile karşılanan ve aynı zamanda da sevilen sinema eseri seyredilmeye devam ediyor. Vizyonda olan sinema eseri ile komedi sahnelerine eşlik edebilirsiniz ve en önemlisi de diziden sonra sinemalarda olan bu eserin keyfini daha iyi bir şekilde çıkarma fırsatı bulursunuz. Sinema eseri vizyona girdikten sonra direkt olarak internet üzerinden yayın yapmakta olan sinema seyretme sitelerinde de yayınlanmaya başladı. Bu siteler arasında da size önermekte olduğumuz film sitesi yer alıyor. Bu site seyir keyfi yaşanabilecek en iyi sinema sitesi olarak karşımıza çıkıyor.
Geniş Aile Yapıştır sinema eseri 9 Ekim 2015 tarihinde haftanın son günü olan Cuma günü beyaz perdeye gelmişti. 6 Ekim 2015 tarihi gecesinde de galası yapılmış olan bu sinema eserine ünlülerden gelen ilgi de yoğun olmaktaydı. 3 gün sonra da halktan olumlu yorumlar almaya başlayan bu sinema eseri umduğu başarıyı yakaladı, diyebiliriz. Sinema eserinin galası Zorlu Cinemaximum da gerçekleşti. Galaya ünlüler tarafından gösterilen ilgi yoğundu ve neredeyse her davet edilen ünlü resmen galaya akın etmişti, diyebiliriz. Ünlülerin de akın ettiği ve ardından da vizyona girerek yoğun ilgi ile karşılanan sinema eseri Geniş Aile Yapıştır izleyicisi olmak için bir tık yeterli olacaktır.
Bu sinema yapıtı için yapılan çekimleri iki farklı mekanda gerçekleşti. İlk olarak İstanbul olarak seçilen mekana daha sonra da Ayvalık eklendi. Böylece sinema eseri hem Ayvalık hem de İstanbul’da öne çıkan mekanlarda çekimlerini tamamlayarak sinema severlerin huzuruna çıkan bir yapıt oldu. Bu sinema yapıtının gerçekleşen çekimleri usta yönetmen; Ömer Uğur gerçekleştirdi. Kanal D kanalında sevilerek seyredilen ve oldukça fazla merak duyulan, her hafta reytingler kıran Geniş Aile dizisinin beyaz perdeye uyarlanmış hali olan bu sinema eserinde senarist koltuğunda ise; Cüneyt İnay oturmaktadır. Geniş Aile Yapıştır full izleyicisi olarak en iyi seyir seçenekleri sayesinde bu eseri keyifli şekilde seyredin.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz