reklam
Akademik Personel | 24 Ocak 2017, Salı

Game Of Thrones İzle

Game Of Thrones İzle
       

Ali Kundilli 2 sinema eseri vizyona girecek olan Türk sinema filmleri arasında kendisini göstermeyi başarıyor. Ali Kundilli 2 sinema eseri için yapılan yorumların ilk sinema serisi ile karşılaştırılmalı olarak yapıldığını söylesek de 1. Eser bu kadar beğeni aldıysa aynı ekipten 2. Eserin de bir o kadar fazla beğeni alacağı düşünülüyor. Ali Kundilli 2 sinema eserinin henüz vizyona girmesi beklenmiyor ancak; eser için beyaz perde des eyircisi ile bir araya geleceği tarih de açıklandı. Bu nedenle de ilk seriyi seyredip ardından dad 2. Seriyi seyretmek için can atanlar için Ali Kundilli 2 vizyon tarihini sizlere duyuracağız. Ali Kundilli 2 sinema eseri başarılı olacak gibi duruyor.
Ali Kundilli 2 sinema yapıtının beyaz perde de oynama tarihi için yapılan açıklamalara baktığımızda; Mart ayında beyaz perde de olacak şeklinde açıklamalar yapıldı. Sonra da tam bir açıklama gelerek Ali Kundilli 2 sinema filminin 4 Mart 2016 tarihinde tam bir hazır hali ile beyaz perde de olacağını resmi olarak belirtildi. Ali Kundilli 2 sinema eseri Türk yapımı ve 2016 sinema sezonuna da damgasını vuracak bir sinema eseri olarak karşımıza çıkacak. Ali Kundilli 2 sinema eserinin merak ediliyor olması ve sürekli olarak araştırııyor olması sizlere sunduğumuz siteden game of thrones 6. sezon 1.bölüm izleyicisi olma imkanını da tanımış olacak.
Ali Kundilli 2 sinema yapıtı için ekip daha açıklanmadı. Aynı ekip ile yola çıkılacağı düşünülse de medyaya yapılan açıklamalar arasında Ali Kundilli karakteri dışında yer alan karakterlerin farklı olabileceği de düşünülüyor. Bu nedenle de Ali Kundilli serisinin 2. Filmi olan Ali Kundilli 2 gelirken çeşitli sürprizler yapma imkanına da sahip olmaktadır. Ali Kundilli 2 sinema yapımı için kadro, senaryo ve fragman hazır olmasa da bilinen bir şey var ki, o da Ali Kundilli 2 seyircisine uzun bir süre yeteceğe benziyor. Ali Kundilli 2 için yapılan resmi açıklamada ilk eserden daha fazla komedi olacağı söyleniyor. game of thrones 6. sezon 1.bölüm mükemmel yapıt.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz