reklam
reklam
Akademik Personel | 26 Ekim 2016, Çarşamba

Game Of Thrones 6. Sezon

8 Nisan 2016
Game Of Thrones 6. Sezon
       

George R. R. Martin tarafından kaleme alınan Buz ve Ateşin Şarkısı isimli kitap serisinden uyarlanan ve ismini de bu serinin ilk bölümünden alan Game Of Thrones yabancı dizi izle tutkunları için ayrıcalıklı bir yere sahip. Bugüne kadar yapılmış en yüksek bütçeli yapım unvanını da elinde bulunduran ve ülkemizde Taht Oyunları ismi ile ekrana gelen dizide ütopik bir kıtada yaşayan hanedanların arasında geçen taht kavgalarına ışık tutuluyor. Her bölümünde kanlı sahnelerin yaşandığı ve karanlık atmosferi ve etkileyici diyalogları ile epik fantastik türünün başarılı bir örneği olan dizide kalabalık karakter ordusu sayesinde her bölüm ve her sezon yepyeni gelişmelerin önü daima açık tutuluyor.

Yeni Sezon Merakla Bekleniyor

Game Of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm özellikle bir önceki sezon sonunda havada kalan olayların ve cevabı beklenen soruların açıklanması adına çok daha önemli. Bu bölümde öncelikle Jon karakterinin akıbeti hakkında önemli bilgilerin saklı olduğunu ve bu karakterin yeni sezonda da dizide yer alacağının müjdesinin verebiliriz.

En Önemli Hanedanlık

Game Of Thrones 6. Sezon izle seçeneği ile önceki bölümlerde de dokuz hanedanlık arasında en dikkat çekici hanedan olan Stark ailesinin fertlerinin birbirinden ilginç hikayelerini izleme şansı bulacağız. Her bölümde bir karakterin derinlemesine işlendiği dizide özellikle ailenin en zayıf halkası olan Sansa karakterinin başına gelenlerin yeni sezonun büyük kısmını oluşturacağını tahmin etmek zor değil.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz