reklam
Akademik Personel | 20 Ocak 2017, Cuma

Film indir, Torrent film indir – Limitsizdayi.org

8 Mart 2016
Film indir, Torrent film indir – Limitsizdayi.org
       

film indir
Veri madenciliği nedir bilir misiniz bilmem. Ama bu sektör Türkiye de olmayan ama yavaş yavaş doğan bir bilişim sektörüdür. Bilişim sektörde iş bulamayan arkadaşlar bu az bilinen mesleği hemen çözüp iş üzerine yoğunlaşsınlar derim. Niye mi ilkler her zaman tutulur bunu sakına sakın unutmayın. Bu sektör de nemi yapılıyor hemen sizler için onlarında açıklayalım. Veri madenciliği aslında veri tabanı ile eş değerdir. Yalnız veri tabanı ile arasında ki en büyük fark verilerin çok daha büyük olmasıdır. Bu işlerden anlayanlar var ise benim ne dediğimi bilirler. Film indir me siteniz var atıyorum. O Torrent film indir sitenize kayıt olan kullanıcılar günden güne artacaktır.

torrent film indir
Girdiğiniz içerikler artacak doğal olarak da sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısı artacak. Bir zaman sonra kayıt olan kullanıcılardan yorum almaya başlıyacaksınız. Veriler teker teker üst üste binmeye başlayacak. Bütün veriler üst üste birikince sorunlar yaşamaya başlayacaksınız. Tabi bunun için ziyaretçinizin oldukça fazla olması lazım ziyaretçi ne kadar fazla olur ise o kadar sorun yaşarsınız. Bunu sakına sakın unutmayın. Gerçi film indir sektöründe bu gibi sorunlar pek yaşanmasa da film izle kelimesinde bu gibi sorunlar oldukça yaygındır. Böyle bir duruma düşer iseniz tavsiyem veri madenciliğinden anlayan bir kişiyi sitenize yönlendirmeniz lazım.

Ha bir de bu sektör de eleman alan yerler oldukça çoğaldı. Örnek vermek gerekir ise biliyorsunuz ki son zamanlar da bankalar çok farklı durumlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Adamın bilgileri veri tabanından alınıp dolandırıcıların eline geçebiliyor. Bu oldukça sorun yaşatır zaten. Bankalar bu durumda hemen veri madecisini bulup açıkları kapatmasını o büyük verileri koşullara göre verilerin listesini çıkartılması isteniyor. Neyse arkadaşlar bu meslekte küçümsenecek bir meslek değil bence. İleri de teknoloji ye bindiğimiz zaman zaten sektör de iş olanakları artacaktır. Film indir ve torrent film indir kelimelerinde nerelere geldik yav. Neyse makalemizin devamını Limitsizdayi.org adresinde okuyabilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz