reklam
Akademik Personel | 17 Ocak 2017, Salı

film indir – Limitsizdayi.net

2 Şubat 2016
film indir – Limitsizdayi.net
       

film indir

Bir dünya düşünün bu dünya insanlardan değilde sadece zombilerden oluşuyor. İçinde sayılı kişide insan vardır. Kısacası dünya artık insanların elinde değilde zombilerin eline geçmiştir. Bu filmde de bunu anlatmak istiyoruz. Acaba böyle durumlarda ne yapılması gerekir. Bunun için önlemlerimizi sıkı almalı böyle ölümcül deneylere de daha dikkatli yaklaşmalıyız. Peki insan oğlu bu virüsü nasıl ortaya çıkardı. Hemen ben size söyleyeyim. İnsanlar sürekli yeni şeyler arama peşine düştüklerinden sürekli insan oğlunu nasıl değiştirebiliriz dediğimizden bu olay meydana gelmiştir. Ama gelin birde şu yönden bakalım.

torrent film indir
Bütün insalar birlik beraberlik içinde yaşasa bu ölümcül tehditlerin büyün bir bölümü olmayacaktır. Bunu önlemek için bu tür yollara baş vurabiliriz. Bu filmde tüm dünya zombilere bürünmüştür. Sayılı sayıda insan kalmış geriye kalan insanlar da kendilerini öldürmeye başlamışlardır. O Yaratıklardan birine dönüşmektense onurlu bir şekilde ölmeyi tercih etmişlerdir. Bir yandan da bu kargaşanın içinde tedavi bulmaya çalışan bir adam vardır. Zaten senaryolar hep buna yönelik yazılıyor. İşte her yer zombilere bürünür tedavi bulmak için bir kahraman vardır. Ama hepsi bu kalitede film yapamıyor maalesef. Bir de filmin değerli oldukça önemli. Bu filmin değerlerinde gerçekten zirve yapmış durumda. En çok izlenen zombi filmleri arasında girmeyi bile başarmıştır.

yabancı dizi indir
Bu filmi sitemizden son sürat bir şekilde indirebilirsiniz. Tabi hd kalitede filmler sunuyoruz siz değerli ziyaretçilermize. Biz kendimizi sitemize gelen ziyaretçileri en iyi şekilde karşılamaya kendini adamış iki lise öğrencisiyiz. Gecemizi gündüzümüze katıp size bu tür ve daha birçok kategoride filmler sunmaya çalışıyoruz. Umarım sizde kalitemizden memnun kalır bizleri ailenize arkadaşlarınıza veya başka birilerine anlatarak destek olabilirsiniz. İnanın web siteleri sizin düşündüğünüz kadar basit bir şekilde işlemiyor. Telifiyle uğraş işte veri tabanı ile uğraş gerçekten uğraş isteyen bir işdir. Bakalım siz hakkımızda ne düşüneceksiniz. Bunu sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman göreceğiz. Limitsizdayi.net keyifli saatler diler.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz