Akademik Personel | 20 Temmuz 2017, Perşembe

Ersağ Şirketler Grubu

Resim bulunamadı
       

ERSAĞ

Ersağ şirketler grubu, geleceğimize daha temiz ve yaşanılır bir dünya bırakamayı vizyon olarak kabul etmiş, bu hedef üzerinden daha sağlılı ve daha temiz bir gelecek için kendi ülkemiz ve kendi insanımıza katkıda bulunmaktır. Ersağ şirketler grubu olarak bu vizyonumuzda ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri ile emin ve sağlam adımlar ile ilerlemeyi hedeflendi.

 

Bu vizyonumuza ulaşabilmek için, Ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri ile birlikte müşterilerimize daha temiz sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden uygun maliyetlerde ürünler sunabilmektir misyonumuz. Hedefleri tüm Dünya da yer altı ve yer üstü kaynakları kirletmeden üretim yapabilmek ve tüm dünyanın ortak kriterlerinde Ersağ şirketler grubuna yakışır ürünler üretmektir.

 

Ersağ şirketleri aktif sistem üyelerinden bu misyon çerçevesinde, ortak hedef doğrultusunda çalışmaları beklenir. Politikamız; Ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri ile oluşturmuş olduğumuz Ersağ Network marketing sistemini sürekli genişleyen bir biçimde daha fazla insana yararı dokuncak bir şekilde, şekillendirmektir, ersağ şirketler grubu olarak; çevreye duyarlı, tüm canlıların yaşam hakkına saygılı, ve milli değerlerimize duyarlı olarak bir gelecek inşaat etmeyi hedeflemektedir.

 

Ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri ve Ersağ şirketleri çalışanları bu ortak ilkeler ile bir bütün olarak kenetlenmiştir. Önceliği insan odaklı olan Ersağ şirketler grubu, üretim aracılığı ile hazırlanmış ve lojistik kanalı ile Ersağ şirketleri aktif sistem üyelerine ulaştırılmış ürünleri yine aynı el ile doğru bir şekilde dağıtmayı hedeflemiştir. Ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri üretim ve depolama adımlarından kendilerine ulaştırılmış her ürünün kendi ve çevre sağlığı için en iyisini üretmek hedefi ile çalışan Ersağ şirketler grubu personelleri tarafından geldiğinin bilgisi ve bilincindedir. http://www.ersaguyelik.info.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

 

18 yaşını doldurmuş her üye bir kereye mahsus minumum satış miktarını tamamlamak kaydı ile ( bir kereye mahsus) Ersağ şirketleri aktif sistem üyelerine katılabilir. Her üyeden aktif ürün kullanıcısı olması beklenir, ek olarak her Ersağ şirketleri aktif sistem üyesi ürün Arge danışmanı ve olası ürün problemlerini paylaşmak ile yükümlüdür. Ersağ şirketler grubu, üretimden üyelerine ulaştırılması ve nihai kullanıcıya sunulmasına kadar tüm adımları titizlik ile kontrol etmek ve özellikle denetlemektedir. Ersağ Gıda Takviyeleri doğal olarak üretilmiş ürünlerden özenle seçilerek hazırlanmıştır. Satışı ile ilgili tüm izinler alınmış olup Ersağ ürün gamında var oluşlarının haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Önce Aile sağlınız için ve ekonomik katkınız için Ersağ Gıda Takviyeleri

ersağ üyelik kanalı ile ürün satış sistemi, içinde bulunan her Ersağ şirketleri aktif sistem üyeleri her hangi bir alt satış sınırına tabi olmaksızın, ersağ üye ler kanalı ile ürün satış sistemi, neden yararlanabilir. Ersağ şirketler grubu hedefi kaliteli ve uygun ürünleri tüketici ile direk olarak buluşturabilmektir. Ersağ üyeler kanalı ile ürün satış sistemi, bu hedefi yerine getirmek için kurgulanmıştır.

       

BENZER HABERLER