reklam
Akademik Personel | 24 Ocak 2017, Salı

En Son Çıkan Filmleri Hangi Siteden İzleyebilirim

En Son Çıkan Filmleri Hangi Siteden İzleyebilirim
       

Yıllar önce hayatımıza giren ve günümüzde hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş olan bilgisayar, çağımız teknolojisine ayak uydurmamız için gerekli olan en önemli araç olarak yer almaktadır. Hayatımıza kattığı yenilikler ve sıra dışı konular üzerine teknolojinin de her saniye değişmesi üzerine daha dün çıkan bir şeyi bugün beğenmeyip yarın için daha iyisini ister olduk. Bundan dolayı teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin herkesin gözünde zayıf bir akım olarak yansımaktadır. Bunun en büyük nedeni ise küçük olan alışkanlıklarımızın yerini alan teknoloji ve bilgisayar ne kadar yüksek potansiyeli sahip olursa olsun, sürekli daha iyisini ve daha kalitelisini istediğimizden dolayı bu durumdadır. Daha sonra hayatımıza giren internetle birlikte günlük hayatımızda saatlerce hatta günlerce üzerinde durduğumuz şeyi sadece birkaç saat içerisinde pratik bir şekilde halletmemizi sağlamakta.
İnternet dünyasında her gün farklı konularda ve fikirlerde web siteleri açılmaktadır, bunlardan biride film izleme siteleridir. İnsanlara daha faydalı ve ücretsiz bir şekilde film izlemeleri için imkân tanıyan bu web siteleri tamamen ücretsiz olup ve reklamsız film izleme olanağını tanımaktadır. Tamamen ücretsiz ve evinizde sinema salonlarına nazaran daha sessiz ve rahat bir ortamda kanepenize uzanıp ayaklarınızı uzatarak sinema filmi izleme hizmetini sunmaktadır. Bu tür siteler aksiyon filmleri, dram, savaş, korku, macera, komedi, romantik ve daha birçok kategoride siteye uğrayan ziyaretçilerine sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bedava film izleme olanağını tanımaktadır. Sadece Google arama motoruna film izle kelimelerini yazarak yüzlerce bedava film izleme sitelerine ulaşabilirsiniz. Fakat bazı siteler uygunsuz reklam ve içerikleri ile ziyaretçileri rahatsız ettiği gibi, güvenlik açısından da çoğu site sahibi ziyaretçilerine virüs bulaştırma gibi zararlı faaliyetlerde bulunmaktadır.
Güvenli ve Sürekli Yeni Filmleri İzleyebileceğiniz Site Önerisi
Hemen yukarıda saymış olduğumuz film kategorilerini dev bir arşiv halinde eski yıllardan tutun günümüze kadar çıkan tüm filmleri kesintisiz, donmadan, reklamsız ve bedava bir şekilde filmizles.org adresinden izleyebilirsiniz. Son çıkan 2016 filmleri de dahil bir şekilde tüm filmlere ulaşabileceğiniz bu adres tamamen güvenli ve ziyaretçiyi rahatsız edecek reklamların bulunmadığı bir online film izleme sitesidir. Sinema meraklıları tarafından merakla beklenen ve filmizles.org sitesinde bulunan 2016 filmleri arasında yer alan Kapana Kısılmış – Isolation filmi vizyona girdikten hemen sonra site yöneticileri tarafından Türkçe dublaj olarak ziyaretçilerinin beğenisine sunmuştur. Hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde tüm filmleri izleyebilir ayrıca film hakkında görüşlerinizi filmin hemen altında yer alan yorum kısmına yazabilir ve film hakkında görüşlerini belirten diğer ziyaretçilerin yorumlarını okuyarak film hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkçe dublaj, orijinal dil ve alt yazı seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda 1080p derecesinde yüksek çözünürlüğe sahip filmleri de rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz