reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

En Güzel Tatiller Bora Jet’le Başlar

11 Şubat 2016
En Güzel Tatiller Bora Jet’le Başlar
       

Büyük çoğunluk gibi benim de yılın en sevdiğim zamanı tabi ki yaz mevsimi. Sıcacık hava, rengarenk çiçekler, uçuş uçuş kıyafetler, deniz–güneş-kum üçlüsü yazı sevmek için yeter de artar bile. Hal böyle olunca aylar öncesinden ailecek tatil planları yapmaya başladık.

Tatil için bu defa Antalya’yı düşündük. Kemer’de bulunan bir otel için rezervasyonumuzu yapmadan önceyse en önemli kısım olan yolculuk sürecini düşünmeye başladık. İstanbul’dan Antalya’ya çok uzun bir yol var tabi karayoluyla. Bir önceki yıl da Muğla’ya giderken oldukça sıkıntılı saatler yaşamıştık. Eşim ve ben bir şekilde idare ettik ama küçük kızım için 13 saatlik bu yolculuk tam bir kabustu. Üstüne bir de yazın kavurucu sıcaklığı eklenince durum iyice kötüleşiyordu. Biz de bu kadar uzun bir yolu karadan gitmeyi istemezdik ama uçak bileti fiyatları cep yakıyordu.

Bu sene bir ilk olsun dedik ve bizi ekonomik açıdan çok da zorlamayacak Ucuz Uçak Bileti aradık. İşte tamda bu noktada imdadımıza Borajet yetişti. Bora Jet Kampanyaları ile eşim, kızım ve ben o uzuun mesafeyi kısacık bir zamanda katettik. Üstelik neredeyse otobüs biletiyle aynı fiyata gelen uçak biletlerimizi aldık. Gökyüzünden gitmeden dayanılmaz hafifliği, rahat koltuklar, güler yüzlü personel bizi kendi evimizdeymişiz gibi hissettirdi.

Bora Jet yurt içi yönünde bir çok şehre uçuş gerçekleştiren bir firma. Adana, Ankara, Adıyaman, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Hatay, İstanbul (SAW), Kahramanmaraş, Kayseri, Muğla, Sinop, Siirt, Trabzon, Tokat ve Uşak gibi iller dışında yurt dışında da Yunanistan, Fransa, Lübnan ve KKTC noktalarına uçuş gerçekleştiriyor. Bora Jet dünyanın en prestijli havayollarının bünyelerinde bulundurduğu Embraer E190 tipi uçakları e-jet tipi uçakları filosuna dahil ediyor ve bünyesini büyütmek için oldukça sıkı çalışıyor.
Siz de Bora Jet Kampanyalarından yararlanmak ve istediğiniz noktalara özgürce uçmak için elinizi çabuk tutun. Gökyüzünden uçmanın rahatlığını ve lüksünü bir arada yaşayın.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz