Akademik Personel | 23 Mayıs 2017, Salı

Dünyada Mutlaka Ziyaret Etmeniz Gereken 3 Ada

Dünyada Mutlaka Ziyaret Etmeniz Gereken 3 Ada
       

Yurtdışı tatillerinde adını sıklıkla duyduğumuz 16 yıllık turizm şirketi Café Tur; Türkiye’de ve dünyada ilk defa hayata geçirilen yeni nesil özelliği ile sektörde ciddi bir fark yarattı. Farkın sebebi ise kişiselleştirilmiş tur sistemi. 365 gün boyunca; uçuş saatinden, konaklayacağınız otele, gideceğiniz havalimanından, döneceğiniz havalimanına, transferden, rehberlik hizmetine kadar sunulan sınırsız alternatifle keyifli bir tatil planlayabiliyorsunuz. Tatili bu kadar kolay hale getiren Café Tur dünyanın birçok yerine tur düzenliyor. Bu turlardan Maldivler, Phuket, Koh Samui sunduğu tropikal tatil fırsatları ile öne çıkıyor.

Egzotik ve tropikal bölgelerin, insanlar için mükemmel bir tatil potansiyeli oluşturduğu zaten biliniyor. Birçok kişi ömürlerinden en az bir kere bu doğal tatil cennetlerine tatile gitmeyi hayal ediyor. Her zaman için unutulmaz bir tatil fırsatını temsil eden Maldivler turu, gerçekten bu konuda iyi bir tercih olarak değerlendiriliyor. Olağanüstü görselleriyle doğal anlamdaki güzellik bütünlüğü bu bölgeye gelen bütün insanları yakından etkiliyor. Tekne turları ve hazırlanan etkinliklerle birlikte hayatınız boyunca göremeyeceğiniz güzellikleri bu olağanüstü bölgede bulmanız mümkün. Deniz, kum ve güneşin yanı sıra tropikal ağaçların oluşturduğu muhteşem görüntüler, bu coğrafyayı turizm için gerçekten farklı bir noktaya taşıyor.

Hint okyanusu, coğrafi güzellikleri ve doğal anlamdaki bütünlüğüyle her zaman için etkileyici görseller oluşturuyor. Pek çok insanın duvar resmini süsleyen Phuket adaları, kendine has yapısı ile birlikte olağanüstü bir güzellik oluşturuyor. Turizm yönünden de oldukça kalkınmış bir bölge olması, bu adayı tatil yönünden gerçekten bambaşka bir kimliğe taşıyor. Okyanus içerisinde bulunan bu muhteşem adalar, her yıl kendine fazlasıyla turist çekmekte. Görselliğiyle etkilenip kesinlikle unutamayacağınız bir tatil düşünüyorsanız siz de Phuket turları fırsatlarını değerlendirin. Pek çok insanın ilgi duyduğu Phuket turları, tatile doyduğunuz ve zevkini sonuna kadar çıkardığınız bir fırsat şeklinde ayağınıza gelebilir.

Dünyanın en güzel adalarından biri olarak bilinen Koh Samui, doğal güzellikleri ile her zaman insanları etkilemiştir. Leonardo Di Caprio’nun Kumsal filmine de ev sahipliği yapan olağanüstü güzellikler, şimdi turizm fırsatları ile birlikte önünüze geliyor. Tayland körfezinde yer alan Koh Samui kesinlikle yıllar boyu aklınızdan çıkmayacak mükemmel bir tatile zemin hazırlıyor. İnanın biraz yüksekten baktığınız zaman bu adaların dünyada eşi benzeri olmadığını anlayacaksınız. Tropikal bölgenin ve iklimin hasretini çekenler için böylesine özel tatil noktaları gerçekten önemli bir fırsat. Maddi imkânların elverdiği ölçüde dünyada en az bir kez gitmeniz gereken bu muhteşem bölge, tüm güzelliklerini konuklarına açmış durumda. Tesisleşme yönünden de mükemmel bir tatil fırsatını ayağınıza getiren Koh Samui turları, asla aklınızdan çıkmayacak ve unutamayacağınız bir tatil için size yardımcı olacak. Siz de hayatınızda bir kez olsun bu muhteşem güzelliklere yerinde tanıklık etmek için tatil planlarınızı şimdiden yapın. 350 farklı destinasyona tur düzenleyen Café Tur bu bölgeler için de sizlere en iyi tatil turu fırsatını sunacaktır. www.cafetur.com sitesini incelemenizi ve tatilinizi planlamanızı öneriyoruz.

       

BENZER HABERLER