reklam
Akademik Personel | 20 Ocak 2017, Cuma

Doğru Hosting Seçimi Önemlidir

4 Mart 2016
Doğru Hosting Seçimi Önemlidir
       

 

Bir site için en önemli konuların başında hosting hizmeti gelir çünkü hostinginiz ne kadar sağlam ise başarı şansınız da o kadar yüksektir. Özellikle güncel blog sitelerini ele alacak olursak onların kesintisiz hizmet vermesi önemlidir çünkü bu alanda hizmet veren bir çok blog sitesi vardır. Aynı önem haber siteleri içinde geçerlidir çünkü sitenizi bir kaç saat bile kapalı olarak kalması sizin bu yarışta bir adım geride olmanıza neden olur. İnternet ortamında büyük bir rekabet vardır ve bu rekabet sizin başarınızla doğru orantılıdır. Başarının sırrı ise bu bahsettiğim hosting hizmeti ve domaininizin gücünden gelir. Güncel blog siteleri her gün ya da her saat içerik girişi yapmak durumundadır çünkü bu yarışın kuralı budur.

Size bu noktada ise en büyük hizmeti sunacak olan hosting.com.tr’ dir çünkü gerek sağlamış olduğu limitsiz hosting hizmeti gerekse alt yapısı oldukça başarılıdır. Bir anlamda sitenizin yükselme garantisi de diyebilirsiniz. Üstelik bir değil bir den çok siteniz var ise o zaman başka da gidebileceğiniz daha doğrusu tercih yapacağınız firma yoktur. Neredeyse hosting firmalarının hepsi belli bir sınır dâhilinde hizmet yürütür ve bu sınırlılık ise size direk olarak maddi kayıp olarak yansıyacaktır. Hosting.com.tr müşterilerine hizmet verirken onlara 7/24 garantisi de verir ki olası durumlarda anında sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için gerçi bugüne kadar böyle bir durum yaşanmış değildir ancak yine de bilinmesi gereken şey garantinin kapsamıdır diyebilirim. Sorunun 7/24 bir şekilde çözülebiliyor olması ise sizin bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz yarıştan kopmamanız demektir. Bir diğer olgunun da domain olduğunu söylemiştik çünkü insanların google gibi ortamlarda bazı anahtar kelimelerle aratma şekilleri vardır. Yani domaininiz ne kadar anahtar kelimeye yakınsa ya da anahtar kelimeyse başarınız da o kadar iyi olacaktır bu iki durumu düzgün bir şekilde tercih ettiğiniz sürece yarışta siz artık bir adım öndesiniz demektir. Bugün hosting.com.tr birçok müşteriye sahiptir ve her biri ile de sorunsuz bir çalışma prensibi vardır. Her müşteri onlar için ayrıcalıklıdır ve bu ayrıcalıkta onlara bazı dönemlerde kampanyalar şeklinde sunulmaktadır.

Eğer ki bir internet sitesi kuracaksanız o zaman gelmeniz gereken tek yer ya da zaten var olan sağlayıcınızla sorun yaşıyorsanız o zaman ikinci tercihinizi kullanarak hemen geçişinizi yapmalısınız. Çünkü yarışta hatalı bir durum sizi yarışta geriye düşürecektir ki bu da emek vermiş olduğunuz bir siteniz için hiç te iyi olmayacak bir konudur.

Sonuç olarak değerlendirecek olursak hosting.com.tr sizlere en iyi hizmeti garanti kalite ve uygun fiyata sunuyor sizde bu özelliklerden faydalanmak için doğru adresi tercih etmeniz gerekiyor. Biliyoruz ki bu seçim sizin en büyük başarınız olacaktır.

 

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz