reklam
Akademik Personel | 23 Ocak 2017, Pazartesi

Deadpool İzle

Deadpool İzle
       

Çizgi roman severlerin bir numarası durumunda olan Deadpool karakteri Marvel stüdyolarının çalışması ile 2016 yılında gösterime girecek. Ancak filmin hangi ayda gösterime gidereceği karakterin hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Filmin aksiyon hayranlarını tatmin edecek bir altyapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Filmde başkarakter olan Vade Wilson Ryan Reynolds tarafından canlandırılacak. Karakterin özellikle çizgi romanlar severler tarafından büyük dikkat çektiğini biliyoruz. Elbette bunun belli sebepleri var. Öncelikle karakter çizgi romanlarda diğer fantastik kahramanlardan farklı olarak bir çizgi roman kurgusu olduğunun gayet farkında ve bunu oldukça açık şekilde ortaya koyuyor.
Çizgi roman severlerin en samimi bulduğu karakterlerden olan kahramanın aynı zamanda ilk olarak yeni mutantlarda bir kötü kahraman olarak ortaya çıktığını da biliyoruz. Ancak kahraman daha sonra iyi tarafa geçse de iyi-kötü ayrımı konusunda halen belirsizliğini korumaya devam ediyor. Film vizyona girecek 2016 filmleri arasında büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Yayınlandıktan sonra sizlerde online olarak filmi izleyebileceksiniz. Ayrıca filmin başrol oyuncusunun Twitter paylaşımları da filmi daha da merakla beklenilen bir hale getirdi. Çünkü Twitter paylaşımlarında yer alan fotoğraflarda, Deadpool’dan hiç beklenmeyecek şekilde, oldukça romantik kareler mevcut. Bu karelerin içinde kahramanın şömine başında romantik bir resmi de yer alıyor. Bu resmin film setine ait olduğunu düşünülüyor. Sizde film vizyona girdikten sonra filmi deadpool türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.
Filmin müziklerinden bahsedecek olursak, soundtrackler Junkie XL’ın elinden çıkıyor. Junkie XL bilindiği gibi Mad Max filminin müziklerini de hazırlamıştı. Filmin aynı zamanda oyunu da bulunuyor ve oyun şimdiden mesafe kat etmiş durumda. Aynı performans filmden de bekleniyor. Filmin aşkı konusunda üzerinde ağırlıklı olarak duracağını da söyleyebiliriz. Elbette özellikle hareketin ve hızın azalmadığı aksiyon filmlerinde kaliteli bir seyir keyfi son derece önemli. Bunun için online film izleme seçeneğinizi değerlendirirken kendinize kaliteli bir film sitesi bulmanız gerekiyor. deadpool izle seçeneğinin mevcut olduğu sitemizden, filmin vizyona girme tarifinden çok kısa bir süre sonra filmi izleyebilmeniz mümkündür.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz