reklam
Akademik Personel | 20 Ocak 2017, Cuma

Deadpool Filmi Konusu

16 Şubat 2016
Deadpool Filmi Konusu
       

Marvel Stüdyoları tarafından yeni bir X-Men spin off’u olan film projesinde yönetmenliği Tim Miller üstlendiği senaryo Paul Wernick ve Rhett Reese ve ikilisi yeni bir film çekiyor. Film içerisinde Wade Wilson / Deadpool karakterini canlandıracak kişi ise Ryan Reynolds olarak yer alıyor. Filmin kadrosu içerisinde Gina Carano, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Ed Skrein ve T.J. Miller da bulunmaktadır. Deadpool kahramanı, X Men Origins: Wolverine’de karşımıza ortaya çıkan Deadpool’dan daha farklı bir şekilde seyirci karşısına çıkıyor. Yeni anti-kahraman hayatı tam iyi bir ivme kazandığı sırada kanser olduğu gerçeğiyle yüz yüze kalmaktadır. Değer verdiği kadını bu acılı süreci izlemekten kurtarmak adına onu terk eden Wade, kendisine bu konuda tedavi umudu sunan bir bilimsel projeye katılmaktadır. Deney sırasında içindeki süper kahraman ortaya çıkarmak için akla gelmeyecek acılara göğüs germektedir. Süper kahraman olduğu zaman ise hızlı iyileşme ve direnç gibi yetenekler kazanmaya başlayan Wade, kendisine iyileşme umudu ile yapılan işkencelerin ve fiziksel hasarlarının hesabını sorabilmek, aynı zamanda da sevmiş olduğu kadını kurtarmak adına kendisi gibi mutant olarak bulunan Ajax “Francis” ve Angel Dust’ın peşine düşmektedir. Hayatından bazı kesitleri de bizlerle paylaşan karakterin intikam öyküsünde Profesör X’in ekibi içerisinde erdemli Colossus ve ergenlik çağında yer alan Negasonic Teenage Warhead de eşlik etmektedir.
Deadpool Geçmişi

Deadpool karakterinin geçmişi hakkında pek bir bilgi yer almamakla beraber olanların doğruluğu ise şüphelidir. Annesinin kanser hastalığına yenik düşmesi, babasının bir arkadaşı tarafından hayatının alınması ve Kanada ordusundan gönderilmesinden belirsiz bir sonra Wilson, Weapon-X programına katılmıştır. Anılarında belirtildiği gibi ordudan atılması ve Weapon-X katılması süre zarfında geçen zarfında Wilson paralı asker olarak hayatına devam etmiş ve kariyeri esnasında Deadpool takma adını kullanmıştır.

Deadpool Karakterinin Yetenekleri

Deadpool izle bir katil olarak ortaya çıkmıştır. Bu karakter kadın ve çocuk öldürmemektedir. Düşmanlarını öldürmek onun için bir sanat olarak görmektedir. Her öldürüşüne özen göstermektedir. Ninja eğitimi bulunmakta ayrıca çok da iyi nişancı olarak yer almaktadır. Kahramanımız her silahı kullanmaktadır. Kendini ışınlamak için yanında ışınlanma aleti taşımaktadır. İyileşme yeteneği çok güçlü olan karakter Hulk’ın onu parçalamasına bile dayanabilir. Kafatasının ya da vücudunun herhangi bir parçasının kopmasına alışmıştır. Deadpool’un iyileşme gücü Wolverine’e göre daha hızlı ve ona süper insan kuvveti de vermektedir. Zehir ve alkol benzeri şeylere oldukça dayanıklı olan kahramanımız asla sarhoş olmamaktadır.
Deadpool Filmi İzle
İnternet aracılığı ile film izleme denildiğinde ilk olarak akla gelen internet sayfamız her kategoride filmleri 7/24 kesintisiz bir şekilde ulaştırmaya devam etmektedir. Türkiye’ye yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanmaya devam eden sitemizde Deadpool izle butonunu tıklayarak rahatlıkla izleme imkânına erişebilirsiniz. Bu konuda işini en kaliteli şekilde sizlere sunmaya devam eden internet sitemizde yayınlanan tüm kanallar donmadan HD Deadpool Türkçe dublaj izle özelliği ile sizlerle buluşturulmaktadır.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz