reklam
reklam
Akademik Personel | 02 Aralık 2016, Cuma

Dağ 2 izle Hdfilmkablosu.com

9 Ekim 2016
Dağ 2 izle Hdfilmkablosu.com
       

Dağ 2 izle artık yönetmenlikte efsaneleşmiş, harika kişiliği ve duruşu ile insanların beğenisini kazanmış Özcan Demiz’in yeni filmi olan İkinci Şans 18 Kasım 2016’da sinema severlere sunulacak. Özcan Deniz; 19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Şarkıcılık, oyunculuk, bestecilik ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz 4 çocuklu bir aileden gelmektedir. Çocukluk yıllarında ortaokul 1. sınıfa giderken okulu bırakıp müzik ile ilgilenme kararı almıştır. Bu dalda bir çok ödülü vardır. En sevilen filmi sinema severler tarafından “Sevimli Tehlikeli” seçilmiştir.

Bu filmde; Zarok adındaki karakter uzun yıllar önce daha beşikteki kız çocuğunu kaçırıp, bir ailenin ömür boyu üzülmesine, büyü acılar yaşamasına neden olur. Dövüş Filmleri uzun yıllar sonra Zarok eline geçen bir firsatı değelendirmek üzere yola koyulur. Vicdan azabını hafifletmek için daha önce kaçırdığı çocuğu yine kaçırıp gerçek ailesine teslim edecektir. Bu zaman zarfında her iki karakter de birbirine aşık olacaktır. İkinci Şans filminde ise; Öğretmen olan güzel bir kadın ve restorant sahibi karizmatik bir gurmenin yolları kesişir.

Öğretmen, daha önce yaşadığı yanlış evliliğin izlerini silmeye çalışan, yaptığı işlere dikkat eden, tecrübeli bir annedir. Gurme ise sosyal, geçmişi boş verip geleceğe bakan, gamsız bir adamdır. Dağ 2 izle bu zıt karakterli kişilerin tanışmasi kavgayla başlasa da zamanla kuvvetli bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerine bakıldığında ikisinin de ikinci şansa ihtiyacı oldukları ortaya çıkar. İzleyicinin merakla beklediği İkinci Şans filminin, tıpkı diğer Özcan Deniz filmlerinde olduğu gibi gişe rekorları kırması bekleniyor. Film için bir hayli heyecanlı olan izleyici, sabırsızlıkla 18 Kasım 2016’yı bekliyor.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz