reklam
Akademik Personel | 18 Ocak 2017, Çarşamba

Çin takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini öğrenin!

13 Şubat 2016
Çin takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini öğrenin!
       

Çin medeniyetini yüzyıllardan beri süregelen bir ürünü olan Çin takvimi gebelik hesaplamalarına çok yardımcı olmaktadır. Çin Medeniyetinde yaklaşık 700 yıldan beri uygulanmakta olan bu yöntem ile çocuk cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olunabilir. Çin takviminin çalışma prensibi temel olarak 2 şeye dayanır. Birincisi annenin kaç yaşında olduğu ikincisi ise annenin hangi ayda hamile kaldığıdır. Bu ikisi kullanılarak annenin çocuğunun cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olabilir. Çin takvimi otomatik hesaplama ile çocuğun cinsiyeti bazı iddialara göre yüzde 90 oranında tahmin edilebiliyor.
Çin Takvimi İle Gebelik Hesabı
Çin takvimi ile kolayca gebelik hesabı yapılabilir. Bu yöntem bilinen en eski cinsiyet hesaplama yöntemidir. Bu yöntem Çin’de yıllardan beri uygulanmaktadır. Bu yöntemde Çinliler yıllardan beri yapılan doğumların istatistiğini tutmuş ve bu konuda yüzbinlerce belki de milyonlarca veri kullanarak bir çeşit cinsiyet hesaplama yöntemi ortaya koymuşlardır. Çinlilerin savunduğu görüşe göre bu yöntem ortalama yüzde 90 ila 95 arasında bir doğruluk oranına sahiptir. Bu gebelik hesabı bilimsel olmasa da birçok çift bu yönteme de başvurmaktadır. Çin takvimi ile bebek sahibi olmak isteyen kişiler hangi ayda sahip olmaları gerektiğine bile karar verebiliyorlar. Ancak bu yöntemin kesinliği yoktur. Bu yüzden de kız ya da erkek olacağı konusunda kesin bir bilgi vermez. Ancak söylenenlere göre çok yüksek oranda başarıya sahiptir.
Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme
Çin takvimi yıllardan beri kullanılan ve gebe birisinin hangi cinsiyette çocuk sahibi olacağı konusunda tahmin yürüten bir yöntemdir. Bu yöntem hakkında birçok bilgi vardır. Ayrıca bu konuda çalışma yapan kişiler bu takvimin büyük doğruluk oranına sahip olduğunu belirtmektedir. Çin takvimi otomatik hesaplama ile çocuğunuzun cinsiyetini sizde öğrenebilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz