Akademik Personel | 24 Mart 2017, Cuma

Candy Crush Saga Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga Nasıl Oynanır?
       

Facebook’un hayatımıza girmesinin ardından yıllardır birbirinden haber alamayan eski arkadaşlar birbirini buldu, en sevilen şarkılar video klipler yardımı ile sevdiklerimizle paylaşıldı ya da sevdiklerimizin doğum günlerinde Facebook yardımı ile mesajlar göndererek kişilerin yüzlerindeki gülümsemelerin sebebi olduk. Bu ve bunun gibi daha birçok şeye sebep olan Facebook’un diğer bir yönü de monotonluktan sıkılmış olan bireylerin bu sosyal medya hesabı vasıtası ile oyunlar oynayabilmesidir. Birbirinden farklı oyunları kullanıcılarına sunan bu internet adresi ile birlikte gerek arkadaşlarınızla gerek ise hiç tanımadığınız kişiler ile sanal ortamda oyunlar oynayabileceksiniz.

Oynayacağınız bu oyunlardan en çok tercih edilen ve kişinin bireysel yetenekleriyle birlikte görsel zekasını da kullanması gereken Candy Crush oyunu, şuan milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.

Candy Crush Saga oyunu hepimizin yakından tanıdığı ve şekerlerin birbiri ile eşleşmesi sonucu tamamlanan bir oyundur. Burada bireysel yeteneklerinizi göstermeniz ve seviyeleri en iyi puanlarla geçerek arkadaşlarınızdan daha çok puan toplamanız gerekmektedir.

Facebook üzerinden bağlanabileceğiniz bu oyunu bilgisayarlarınızdan oynayabileceğiniz gibi akıllı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize oyunun uygulamasını indirerek de oynayabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödenmeden oynanan bu oyundaki sıralamalar Facebook adresinizde ekli olan kişiler arasında yapılan sıralamalar ile belirlenmektedir. Oyunu oynarken acele etmemeli ve size kullanmanız için verilen beş oyun canını en iyi şekilde kullanarak en yüksek puanı almanız gerekmektedir.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz