reklam
reklam
Akademik Personel | 23 Ekim 2016, Pazar

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Güldürüyor

12 Ocak 2016
Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Güldürüyor
       

Çakallarla Dans filminin serisi, oldukça sevilen ve beğenilen bir film olması sebebiyle film 1,2,3 diye devam etmektedir. Bu seriler arasında birbirine bağlantılı olduğunu belirterek, her üç bölümde seyirciler tarafından oldukça sevilen bir yapıt haline gelmiştir. Üçüncü serisi olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı izleise, tekrar ve tekrar gülerek izleyeceğiniz bir film olacağının garantisi ile yola çıkmıştır. Her bölümde başlarına bin bir türlü olaylar gelen grubun, bu bölümde başlarına neler geleceğini göreceksiniz. Bu filmi online izleyerek, filmin devamını takip edebilirsiniz.

Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet, “denetimli serbestlik koşuluyla” hayatlarına devam ederken ve çeşitli karalar almışken, topluma uyum sağlamak, yeni bir sayfa açı hayatlarını bu şekilde devam ettirmek ve iyiliğe yönelmek, insanları anlamak amacıyla beraberce bir grup terapisine katılırlar. Filmin 3. Serisi olan bu filmde Del Piero’nun aşkını ve bu aşkı sonucunda neler yaşayacağını izleyeceksiniz. Bir gün vapurda yolculuk yaparken karşısına çok güzel bir kız çıkar ve kıza âşık olur. İsmi Mihriban olan bu kızla tanışır ve konuşmaya başlar. Fakat fark eder ki, kız dilsizdir ve anlayabildiği halde konuşamaz. Günler geçer, Mihriban ve Del Piero oldukça hoş, romantik ve güzel olaylar yaşarlar.

Bunun üzerine, Mihriban’ın annesiyle tanışır ve güzel bir gelecek hayali kurar Del Piero. Hayatında ilk defa bir bayanla böyle bir yakınlaşma yaşayan Fikret, Mihriban’a âşık olmuştur başına geleceklerden habersiz bir şekilde.

Mihriban’ın annesiyle tanışması ve annesinin ölmeden önce kızı için istemiş olduğu son isteği Hikmet ile paylaşır. Ve böylelikle hem Hikmet’in hem onu yalnız bırakmayan arkadaşlarının hayatı yine karmaşık ve aksiyonlu bir hal alır. Mihriban’ın annesi Cemile’nin son isteği; kızının ölmeden önce bir kez “Anne” demesidir. Ve bu ameliyatın oldukça pahalı olması bu isteğe engel olmaktadır. Bir doktora giderek durumu kontrol etmeye çalışırken durumlarını anlatırlar; fakat doktor ameliyat için oldukça yüklü bir miktarda maliyet çıkarmıştır.

Mihriban’ a aşık olan Del Piero bu parayı bulması imkansızdır. Arkadaşlarınla bu durumu paylaşır ve herhangi bir çakallık yapmadan bu parayı bulmasının imkânsız olduğunu anlayarak yeni bir serüvene doğru yola çıkarlar. Çakallık yaparak elde edecekleri bu para ile Mihriban’ın konuşmasını sağlayacaklardır. Peki ya bu yola çıkan arkadaşların amacı iyilik yapmak olsa da yaptıkları çakallık çakallıktan sayılır mı?

Yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Şeker’in üstlendiği komedi filminin başrol oyuncuları; Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın olmakla beraber Derya Baykal ve Derya Şentürk ise ekibe yeni katılan isimler arasında yer almaktadır. Komedi film serileri arasında oldukça sevilen bir fil olmasının yanında güçlü oyuncu kadrosu ile 3. Serisinde de ekip bozulmamış ve birçok oyuncu bu bölümde yer almıştır.

İyilik yapmak için girdikleri macera ile oldukça komik, heyecanlı, bol kahkahalı, hareketli ve atraksiyonlu dakikaların yaşanması sebebiyle oldukça sevileceğe benzeyen film, hayran kitlesini de memnun edecektir. Gülmenin fazlasıyla gerçekleşeceğini garantisini veren ekip, sıfır sıkıntı sloganıyla yola çıkmaktadır. Komedi filmi izlemek isteyen ve serisini kaçırmak istemeyen izleyiciler için online izlemek mümkündür.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz