Akademik Personel | 26 Nisan 2018, Perşembe

Bülent Ecevit Üniversitesi Akademik Personel İlanı

27 Temmuz 2014
Bülent Ecevit Üniversitesi Akademik Personel İlanı
       

Bülent Ecevit Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Uzman Alacaktır. Son Başvuru Tarihi: 25.08.2014’tür.

İlgilenenlere Duyurulur.
 

 

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Öğretim Görevlisi
 DEVLET KONSERVATUVARI  ÇALGI YAPIMI BÖLÜMÜ—>YAYLI ÇALGILAR YAPIMI ANASANAT DALI  Yaylı Çalgılar Yapımı Anasanat Dalı  lisans mezunu olmak ve alanında en az 2(İki) yıl deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği Bölümleri lisans mezunu olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ  İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ—>MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  İlköğretim Matematik Öğretmenliği veya Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRONİK ANABİLİM DALI  Elektrik- Elektronik Müh.veya Elektronik Müh. veya Elektronik ve Haberleşme Müh.lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
UZMAN
 ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU  MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ—>MADEN TEKNOLOJİSİ PR  Maden Müh.Bölümü lisans mezunu olmak.İş Sağlığı ve Güvenliği,Teknik Nezaretçi, Cevher Modelleme ve açık ocak projelendirme eğitimleri almış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

BENZER HABERLER