reklam
Akademik Personel | 16 Ocak 2017, Pazartesi

Batman ve Superman İzle

17 Mart 2016
Batman ve Superman İzle
       

Ünlü oyuncular Tolgahan Sayışman ve Gürkan Uygun’un başrollerinde yer aldığı filmin yönetmeni ve senaristi Gani Müjde’dir. İki farklı kültürün yaşam tarzlarının birleşmesi üzerine kurgulanan filmde, ünlü oyunculara Nazmi Kırık, Murat Dalkılıç, Tuvana Türkay, Ünal Yeter ve Gonca Vuslateri eşlik etmektedir.
Eser, bir Türk yapımı olmak ile birlikte aksiyon filmleri kategorisinde yer almaktadır. Mayalar ve Türk boyları, filmde bir arada yaşamakta ve yeni ortak bir kültür oluşumuna katkı sağlamaktadır.
Gani Müjde’nin bu başarılı eseri, Kahpe Bizans filminin devamı niteliğinde de görülmekte olup batman ve süperman izle ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır.
Türk boyları Anadolu’da Bağcılar civarına yerleşmiş ve yaşamlarını burada sürdürmeye başlamışlardır. Mayalar ise, sıcak hatta kavurucu iklime sahip olan Güney Amerika’da yaşamaktadır. Mayalar yaşantılarına büyük zorluk katan aşırı sıcaklardan bunalarak, Anadolu’ya göç etmek isterler.
Mayalara göre Anadolu’nun taşı toprağı altındır. Oldukça bereketli bir konumda bulunan bu topraklara yerleşmek, Mayaların tek umududur. Güney Amerika’dan kalkarak Anadolu’ya gelen Mayalar, Türk boylarının bulunduğu Bağcılar civarına yerleşirler. Bu andan sonra Mayalar ve Türk boyları Bağcılarda beraber yaşamaya başlarlar.
İki toplumun kaynaşması, farklı kültürlerin bir araya gelmesi, Anadolu zenginliği ile Güney Amerika tekniğinin birleşmesi, toplumun refah süresini çok kısa sürede arttırmaya başlar. Anlayış içerisinde yaşamlarını sürdüren farklı kültürlere sahip bu iki toplumun hızlı yükselişi, komşu ülke Bizans’ın oldukça dikkatini çeker.
Bizans krallığının başında iyilikleri ve barışseverliği ile tanınan kral 3. Klitor bulunmaktadır. Bizans kralı olmasına rağmen Klitor, Mayalara karşı hayranlık duymaktadır. Ancak aynı imparatorlukta yaşayan kraliçe 5. Klitorya ve onun kardeşi aynı duyguları beslememektedir. Onlar için tek yol, entrikalara başvurmaktır. Kral ne yapar ise yapsın, karısının ve onun kardeşinin entrikalarına engel olamaz.
Beyaz perdeye aktarılan komedi tarzındaki bu filme batman ve süperman izle türkçe dublajaracılığı ile ulaşabilir ve zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz, çevreniz, aileniz ya da arkadaş grubunuz ile kaliteli zaman geçirmek istiyor iseniz, Gani Müjde’nin bu eserini mutlaka izlemelisiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz